Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

sandritta
ked si tak zoberieme, ze kazda zena a azda aj chlap tuzi po pevných prsiach, tak neviem, co namietaju :) podla mna su pevne prsia krajsie ako nejake lajdaky, ktoré vyskakujú niekam po bradu a zase tvrde ich nemame. oni su skor pevne tym, ze proste su na tom tele napevno :D a tebe sa neusadili tak úplne do slzičky, ked píšeš, že ti vedia vytvoriť tvar gule, ked si das nieco obtiahnuté? ty máš vysoký profil či stredný?lebo mne asi v tielku vyzeraju najprirodzenejsie.

Sandritta

henka88,

Ja som vzdy nosila vystrihy a mega push-up podprdy, dalo sa s nimi dobre carovat a kamuflovat, takze niektore kamosky sa aj cudovali ze co som si dala zvacsit. Teda na pohlady do vystrihu som zvyknuta. Len toto uz su take ine pohlady. Sice prska vyzeraju normalne prirodzene no ked si dam nieco elasticke co mi ich stlaci trochu a hned tam mam kopceky akokeby som mala gulate. Pri mori skoro vsetky baby nosia bez podprdy a tak, no tieto prsia jednoducho uz na prvy pohlad vyzeraju ze su pevne. Ak ma chapes co myslim, aj ked uz zmakli ze su poddajne a prijemne na dotyk su stale pevne a podla mna to je hlavne vidiet a bije do oci.
Ta zlaza na prskach sa aj mne hybe :))) Je to taka haluz. Aj sa trasu ked chodim, no to nikdy nebude take trasenie ako normalne...

V kazdom pripade uz na to kaslem. Mas pravdu, ja som si to zaplatila a odtrpela a ja s nimi zijem. Len som na nic take nebola pripravena, tak ma to tak zaskocilo :)

henka88

Sandritta, tina691976
a nepozerajú ľudia skôr preto, lebo predsa len naholo prso láka oveľa viac pohľady ako v podprde a či už na spravenom alebo prirodzenom prse je to vidno. :) Lebo podľa mňa sandritta tvoje prsia vyzerajú prirodzene, jedine že super dokonale :D Ja bez podprdy v tielku nechodím, lebo by mi vadilo, že po mne čumia a to si nemyslím, že by vedeli, že mám prsia spravené. A zatiaľ som sa ani nestretla s nejakými nepríjemnými stretnutiami (okrem zážitku na sone, keď technik pri doktorke sa správal ku mne ako debil a očividne s tým mal problém). Ale napr. na kúpaliskách sa pozerali muži aj ženy, ale nijako odsudzujúco, ženy závistlivo možno - to je ale bežná konkurenčná vlastnosť. treba nahodiť milý úsmev na každého. :D Ale tak snažím sa nosiť aj vhodné oblečenie, čiže keď som aj vyzývavo, tak to nebije do očí. Však s týmito prsiami našimi sa dá čarovať ako chceme, ked si to tak spravíte tak nikto nemá prečo tušiť že máte umelé. A po tom všetkom, čo sme si prežili, nám to aj tak môže byť jedno. Ale je pravda, že drvivá väčšina Slovákov to berie stále ako tabu. Ja mám zo zahraničím zase opačné skúsenosti, tam som nemala pocit, že by vôbec niekto potreboval druhého výzor riešiť.A inak neviem ako vám, ale mne tie moje prsia normálne nadskakujú :D ako nie imploš, ale to malé pôvodné prso a podľa mňa to aj tým mätie a tiež mi dosť výrazne zmäkli konečne.

renatka71

No dievčatá chodím tu malo lebo moc času mi nezostává ale môj deň sa blíži aj vďaka tomuto fóru a aj vám. Veľa sa tu píše a osobne si myslím že pozitívne to vplýva na tie čo sa rozhodli pre zmenu a boja sa do toho pustiť a preto ďakujem za toto fórum a poznatky.

Sandritta

Olesya,
Laicky povedane profil implosu vyjadruje jeho rozmery a ako vyzera hlavne zboku. Profily su nizky, stredny, vysoky. Lisia sa sirkou zakladne teda sirkou implantatu a vyskou teda projekciou implantatu. Projekcia je vyska implosu od spodku implosu po vrch kde je bradavka. Vysoky profil je najuzsi a teda najvyssi a nizky naopak. Najlepsie ked si pozries tabulky velkosti implantatov ktore budes mat a porovnas si rozdiely.

Olesya

Dievcata, aky je rozdiel medzi profilom a projekciou?
Ja som si myslela, ze je to to iste.
Ja sa musim do stredy rozhodnut, ake implantaty si dam...

Sandritta

tina691976,

Presne tak, je to strasne pokrytectvo.

anna.m,
Teraz som kukala tu podprdu, jednu mam z Reserved, bez kostic, bez vystuze len s cipkou. Treba hladat a pozerat vsade.

tina691976

sandrita
aj ja si myslím že to riešia tie ženy čo silikony nemaju a hlavne tie čo závidia a potom maju tendenciu poukazovať na to že sme iné ako oni čo je blbosť kolko by ich chcelo tiež len su pre niekoho finančne nedostupné aj po tom čo už o dosť zlacneli aj chcapi deto ked mám bau so silikonmi rozpráva ináč ak ten čo má frajerk bez silikonou ale pochmátať by ich chcel každý :)
tak len pevné nervy želám