Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Ahoj Mirusqa
videla som foto v galerke , bude to super , uvidis a vidim ze mas aj dreny si uz doma al. stale na klinike,mna pustili na druhy den domov...

assaabloy

MirusQa555
vidno, ze sa moc tesis, ze to mas za sebou. ak ti dal mensie, budes isto aj s nimi happy ;) ja uz len cakam na lekarovu odpoved a potom sa rozhodnem co a ako.predsalen je to velky rozdiel 660eur.
ja mam strasne prsia. minuly rok som schudla 10kg anorexia na krku teraz som uz znova na svojej vahe, a v pohode,davam sa celkovo doporiadu a prsia ked som mala sfotit som myslela ze ma porazi. taky rozdiel mam.jeden mensi a jeden vacsi.az ked som ich videla sfotene az vtedy som videla aky rozdiel to je. ked som mala podvahu,tak som nemala ziadne, ten rozdiel by som isto nepostrehla.

ivetka58

Iveta84
Neboj nic c kosik je ok ,bola som pred mesiacom operovana a mam 75 c a som spokojna,ja nutrelle 365 a to ma prehovoril lekar,mne sa to zdalo vela priklanala som sa k 340tkam a teaz sa veru vytesujem ze som ho posluchla

MirusQa555

assaabloy

Len mi este vcera v den operacie zmenil implantaty z 375ml na 350ml,poovedal ze aj on bude spokojnejsi a aby nahodou nenastali nejake kompikacie.

Mohli byt vetsie,ale som spokojna:))
Ked to teraz tak boli a nemozem sa ani nadychnut,tak neviem co by som robila pri tych vetsich:))

MirusQa555

assaabloy

On je strasne zlaty doktor,nemozem povedat ani jedno slovo,ja som bola velmi spokojna a sestricky su tiez velmi zlate.Proste cely personal.

Vela si toho nepametam z toho ako som si lahla na sale na stol lebo tabletka ucinkovala:))
Len viem ze sa ma pan doktor MUDr.Svehlik starsi nieco pytal,ale neviem co.

Sestricka mi povedala ze sa ma pytal cim si pripijeme,ale vobec netusim co som mu povedala:))a setricka tiez nie lebo ona si pripravovala svoje veci:))

MirusQa555

assaabloy

Ty nemusis robit nic,doktor za teba vsetko objedna este aj podprsenku,ty uz len prides v den dohodnutej operacie doktor za zoperuje a na druhy den ides domov:))

Vysmiata,aj ked z bolestami:))

assaabloy

MirusQa555
Tesim sa na tvoje fotky. Mam otazku,ak som dobre pochopila,ty si fakt dlho necakala na zakrok,ved ty si to mala za mesiac uplne vybavene so vsetkym. musela si si objednavat implantaty? alebo to urobili za teba vsetko?