Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

usko1us

anonym_76
mám prísť na 10:00 a nakoniec tam zostanem aj cez noc, sestrička vravela, že to tak bude lepšie, že aj ked nie u nich tak mám zostať v poprade, tak to radšej zostanem pri sestričkách.

bianka
dakujem. verím, že to všetko dobre dopadne. a hned ako sa mi bude dať sa vám ozvem :-)

jooooj ale mám teda "nahnané" pravdu povediac:-))

assaabloy

Titten
ahoj, dakujem za reakciu, no vela som nepremyslala, hned som sa nato dala u pana Cervena. Oto viac som sa priklonila k nemu, ked mi vysli v ustrety aj s tym, ze priletiet staci iba raz a to na tri tyzdne, konzultacia bude 6dni pred operaciou takze vobec neviem aku velkost budem mat, akurat podla fotiek mi operaciu lekar predbezne schvalil a budem mat asi okruhle a rezy cez pazuchy, rozlicne velkosti, kedze ja ich mam uz teraz rozdielne a male :( to je vsetko co zatial viem. Kontrola po 10tich dnoch a potom asi mozem uz letiet naspat do Irska. Vsetky info vlastne ziskavam tu na fore, takze zhruba viem co ma caka... co je uplne super, ze take nieco existuje. operaciu mam 02.oktobra. Termin som dostala estelen pred par tyzdnami, hned po zaslani fotiek som dostala aj odpoved od lekara.takze aj v tomto som velmi milo prekvapena. Vela zien caka uz len na konzultaciu niekolko mesiacov. nestaram sa vobec o nic, iba mam prist. nic neobjednavam, vsetko vybavia za mna. 27.septembra mam konzultaciu o 9hod rano, to asi pricestujem vlakom, cas konzultacie posuniem asi o hodinu. na operaciu pridem o par dni s niekym na aute. potom uz len raz kontrola, tak snad to nejako zvladnem.

Titten

assaabloy,

no a to si vezmi, ze zapadoslovensky kraj a si rada, ked pod 3tis sa cenou dostanes :D

neviem, ci je ale rozumne len kvoli cene nejako na rychlo vymyslat, ked tak, este si poriadne referencie nastuduj, lebo ved Cervenom nepokazis nic (vid XY spokojnych bab v galerke) a jednak ma este aj ceny dobre.

Ale ty si musis zvazit cestovanie a mozne komplikacie, ze kde ako by sa potom najlepsie riesili, ak by cosi....
Inak ako to s kontrolami budes riesit? A stehy?

Termin podla mna aj inde dostanes, nie je to predsa uplne za dverami, este je cas..... tak premyslaj a rozhoduj sa, drzim palce

Titten

menndy,

ja som si ziadne podprdy nemusela nakupit nove, lebo som mala skoro nenosene co som si na konci tehu kupila 70D, teraz mam presne rovnaku velkost, cize ich mozem ponosit.
Ak sa ale pytas, ze kedy som zacala normalne nosit, tak tak zbezne po 4,5tyzdnoch. DOktor sice kazal plnych 6tyzdnov nosit skafac aj cez den, ale ked boli tie tepla, tak som ho mala prepoteny a musela teda aj sportovu podprdu nosit, kym som ho prala a postupne zacala s normalnymi podprdami.
Na noc ale skafac nosim este.

Nena1

enny99
pozerala som katalóg eurosilikonov a ja som našla rozmery 300ml a 325ml. 310ml tam nie je. Ale neviem, či som pozerala dobre... Ono cca rozdiel veľkosti do 40-50ml medzi impošmi ani nie je vidieť. Napr. daj si do pohára 40ml vody a uvidíš, že to je NIČ! Veľké URČITE nebudú, aj keď si dáš tých 325ml. Pravdepodobne si ešte nemala deti, nekojila, tak Ti tam viacej nevojde a máš útly hrudník. Neboj sa, bude to krásne :-)

assaabloy

MirusQa555
Ahoj, dobre ranko :) tesim sa ze ti je tak super a isto to potesilo aj ostatnych, co cakali, az sa ozves. tak sa rychlo zotavuj a potom nam pochval fotkami.
Ja mam ist k Cervenovi do BB a som z Michaloviec, teda priletim kvoli tomu zo zahranicia, takze sa vela nacestujem. vybavila som si vsak u pana Cervena operaciu, co som pocula, ze je velmi dobry. konzultaciu mam 6dni pred operaciou, aby som nemusela letiet viackrat na slovensko kvoli tomu. cena operacie vsak sa pohybuje okolo cca 2500eur..a ty 1840eur(to si mala v tej cene uplne vsetko?) ved to mas vyborne!!! fakt premyslam, ci to nejak zmenit, predsalen uz tu je 660eurovy rozdiel, ktomu mam vydavky ako letenky a cesty do BB z vychodu.ale na druhej strane asi nedostanem takto termin rychlo do oktobra nikde.

Nena1

menndy
prsia sa zmenia. Definitívny tvar nadobudnú až po 3 mesiacoch. Zmäknú a trošku sa zmenšia, tým, že sa usadia. Kúp si max.jednu-dve podprdy.

enny99

Nena1
Ja budem mat tie okruhle, ale povedal ze viac by sa mi ani nezmestilo, pod prsiami mam asi 69... Strane som zvedava ako budem vyzerat, ale uz sa aj zacinam celej tej operacie bat