Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

Usko 1us
ahoj, v sobotu ides do PP na opku? mna to tam caka v septembri.drzim ti prsty a napis potom ako sa mas...na ktoru tam mas prist?

Iveta84

Syner

Mne na konzultacke vzdy zodpovedali vsetko a dodatocne som neriesila. Urcite budes chciet vediet velkost, profil, znacku, kadial rez. Ja som presne vedela povedat co NECHCEM :)

syner

Ahojte. Pozajtra ma čaká konzultácia v BB u pána Červeňa. Viete mi prosím Vás poradiť na čo sa nezabudnút opýtať...ked otázok je vela. Ale take tie hlavné, ktoré vas napadli až po čase doma...alebo krátko pred operáciou? Za každú jednu odpoveď ďakujem.

kvet1nka

Operáciu som chcela na august, aj keď je to v lete, ale na dovolenke som už bola a kvôli práci som si iný termín ani nemohla dať a potom som bola milo prekvapená, lebo v auguste v Avelane dávajú zľavu 25% z ceny operácie, tak ma to potešilo :-)

Nena1

kvet1nka
tiež by som to nechala na doktorovi. Podľa mňa Ti navrhuje veľmi pekné veľkosti. A ako som písala, veľký rozdiel medzi nimi nie je. Určite budeš spokojná :-)

kvet1nka

bibi13

Mne tiež vravel, že by mi mohol dať aj väčšie, ale že to by mi už neodporúčal, vraj by bolo vidieť prechod. Nebudem to tlačiť do extrému, budem rada, že tam z ničoho bude niečo, nechám to na doktora. Ja už sa neviem dočkať operácie, dúfam, že nenastanú žiadne komplikácie,ale to asi každá z Vás prežívala tieto obavy z možných rizík...

Iveta84

Kveti1nka bude ta operovat Mladek? Podla mna je uzasny a presne vie co ti sadne. A podla tvojich mier si myslim ze tych 390 budes spokojna... :)