Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet1nka

Nena1

Ja ešte nemám deti, mám 27 rokov, výšku mám 176, 58 kg a obvod pod prsami 72 cm, takže niečo podobné. Ale keď sa ma pýtal MUDr., akú mám predstavu, tak som mu povedala, že čo tam vojde, lebo podľa základu som si myslela že veľa asi ani nie. Ďakujem za radu, asi mu poviem, že nech tam predsa len dá tie väčšie, keď sa bude dať. Operáciu mám v auguste v Avelane.

Nena1

kvet1nka
neviem, aké máš miery, ale medzi 375 a 390 nie je skoro žiaden rozdiel. Brala by som jednoznačne väčšie! Ja som bola plochá ako letisko a mám 410 ml. Teraz nosím podprdu 75D. V živote som si nevedela predstaviť, že budem nosiť takúto veľkosť, ale som 2 mesiace po opke a ďakujem doktorovi, že dal maximum, čo tam vošlo! Vôbec nie sú veľké, akurát k mojej postave, a zvykla som si hneď. Ako keby boli moje celý život :-) Ja mám 170 výšku, 55 kg a pod prsiami obvod 73cm.

kvet1nka

Ahojte
Som tu nová a po viac ročnom váhaní som sa rozhodla dať si zväčšiť prsia. Bola som na konzultácii a doktor mi navrhol anatomické implantáty mentor 375 resp. 390, vraj pri operácii sa ešte rozhodne. Neviem sa rozhodnúť medzi týmito dvomi veľkosťami, nemám ani predstavu, akú veľkosť košíku mi to urobí, chcela by som pekné trojky, čo som doktorovi aj povedala. Viete mi poradiť, do ktorých by som mala ísť, lebo chcela by som aby to vyzeralo hlavne prirodzene.

Matulka23

bianka

no to by mohlo, zaleží aký je základ, máš foto v galerke? s tou podprdou podla mňa záleží tiež na type podprsenky pretože mne skúšal jednu Bčkovú a tá mi bola malá taká s jemným výstrihom a potom mi dal inú Bčkovú a tá mi bola dobrá :)

anonym

áno, mám 295 ml, je tam chyba :) ďakujem pekne :) vieš čo nijako som sa o ne nestarala, kúpila som si síce asi tri krémy, ale bála som sa ich používať a doktor mi potom povedal, že som dobre spravila, že ono to vie ešte aj zhoršiť, takže mi povedal, že si ich mám natierať detským krémom-tým si natieram celé prsia, ale musím povedať, že som si ich vôbec nesledovala (jej mám to krivé, bóóže zle sa mi to hojí a podobne) hodne spraví psychika, proste som sa len vytešovala, že to mám za sebou, že som sa zobudila neriešila som ani bolesť tá príde a odíde zasa :)

enny99

Baby presla som si uz kopu fotiek v galerke.. Ale tazko sa mi to prirovnava k sebe. Mala by som mat 325ml eurosilicone pod sval stredny profil... pan doktor mi chcel dat 310 ale ja som chcela trochu vacsie... Povedal ze budem mat Dckovy kosik... Ale teraz sa toho dost obavam lebo mam 177cm a 50kg, dufam ze ich nebudem mat strasne velke...

assaabloy

MirusQa555
Ahoj, vela stastia dnes ti prajem a ozvi sa potom ;) daj nam vediet ako sa mas.juj ako dobre, ze uz to budes mat za sebou :)

anonym_76

bianka
mam 162cm,53kg pod prsiami 72cm,mam sa rozhodnut medzi tymi 2 velkostami, tak este uvidim..ty budes mat305 ml vsak?take by som chcela ako ma matulka..