Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Ja idem nakoniec k Mladekovi, opku mam v pondelok a zajtra tam idem na predoperacne a este raz konzultovat... Na Trsku nemozem povedat krive slovo, ale viac ma presvedcil Mladek. Povedal mi ze vobec netreba robit korekciu a teda chcem co najjednoduchsi ukon, tak asi pre to... Ale aj Mladek na neho povedal, ze je vyborny chirurg..:

Nena1

solicka1
pozri www.snop.sk
Je to tam celkom v pohode. Povedala by som primerané vybavenie, ale žiaden top luxus. Pozri ich stránku. Spala som tam dve noci, jednu som si priplatila navyše. Je taká možnosť. Hlavne sestričky sú perfektné a chodia pravidelne kontrolovať, nestihla som mať ani žiadne bolesti, čo ma pravidelne dopovali liekmi :-) Maximálne som bola spokojná!

solnicka1

Nena 1,
ako je to v tom SNOPe? myslim zariadenie a tak, bola si tam tiez 2 dni po opke? Ja to mam hned pri dome, po dnesnej konz. sa este budem rozhodovat medzi Mladekom a Trskom.

MirusQa555

Mona6

A preco si nesla za gynekologom aby ti dal tabletky na oddialenie menstruacie??Dostala by si sa mi zda ked by si lieky dobrala

solnicka1

All,
baby dnes som bola este na konzultacii u Dr. Trsku, to bola konzultacia, ze som odchadzala s otvorenou pusou, skoro hodinu, cela pokreslena, meral v stoji, v lehu, pisal sivela cisiel na papier, pocital, vsetko mi dopodrobna vysvetlil, ze mozem ist pod sval jedine s korekciou cez bradavku, pod zlazu mozem ist bez korekcie ale vysledok nebude dlhodoby, presne mi perom ukazoval ako to cez tu bradavku robi, kolko a kadial by odobral z koze kolko z bradavky, o kolko by ju posunul hore a este vela dalsich tem sme mali, plus sa stale pytal ci nemam este nejake otazky. Vela fotiek mi ukazal, mne podobnych postav s tou korekciou a vlozenim cez dvorce. Akoze ja som uplne unesena...