Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikolla25

assaabloy tak to som teda este nepocula o tom ze ja by som si mala sama objednavta inplantaty...to je akoze co za sprostost...ved si zato zaplatim to este ja mam mat starost s niecim takymto???to hadam nie....ja chcem operaciu aj tak az zaciatkom buduceho roka takze az tak mi to zase neponahla,ja mam 1,6 rocneho syna tak chcem aby mal aspon 2 roky aby som to s nim nejako zvadla...

assaabloy

enny99

posli foto prsicok bez tvare na email-galeria@zoznam.sk.onedlho nato ti nasa spravkyna galerie posle heslo a prihl. udaje a mozes pozerat ....

Titten

Enny99,

ja mam mentor anatomy 330ml stredny profil
Pod prsiami mam 68cm a implose mi spravili 70D kosik.
Tazko povedat, aku velkost som mala pred opkou ale nieco medzi A-B, lebo cez prsia len okolo 75 som mala, ved kukni galerku. Ja som po dvoch kojeniach isla

enny99

Este som chcela, nie je tu nejaka kocka co ma spravene prsia 325ml stredny profil? Mne pan doktor povedal ze mi to spravi 70D co sa mi zda vela na taky maly objem implantatov, svoje prsia mam slabe Acka... Dakujem :)

enny99

Ja idem do Zvolena 24.8, bude ma operovat dr. Cerven, chcela som sa opytat tie co mate uz po opke a boli ste operovane u neho kedy vas pustili domov? Hned na druhy den?

Iveta84

Titten

Paradne mas tie prsia. Ja idem v utorok na predoperacne a budem na slove aj s doktorom. Chcem definitivne prebrat velkost a profil. Chcem ist tiez do toho stredneho, uvidim co mi povie.