Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

Mona6
ahoj, ja idem k nemu, ale az o tri mesiace, budem vsak rada ak sa podelis o skusenost so zakrokom u pana dr. Cervena ;) drzim palce :)

maca33

Ahojte, chcem sa Vás baby spýtať jednu vec, som 5 deň po opke a bolesti sú stále, ale mávam aj zvýšenú teplotu 37,5 je to normálne? Ďakujem za odpoveď.

viktoria21

Vanes
Tak to dufam lebo stale ich citim take tvrdee a k sebe nejdu dat este.a to si sa uz uplne cela mohla osprchovat bez namocenia ran?tak to je fajn ja teraz pojdem na kontrolu tuto stredu co bude.uz som aj v robote bola dva ani na zvladam to celkom fajn az sa cudujem:D

solnicka1

kosta123
Inak SNOP (MUDr. Trsku) mam 3 min. peso od domu: ) Tak rozmyslam teraz ci ist este k nemu na konzultaciu, ale skor sa priklanam k Mladekovi, uz tam mam termin.