Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

trojuholníkové určite M, tie nevedia aj keby boli že menšie, ale bandeau určite väčšie, ja som si v HM kúpila až 42 bandeau a bez push upefektu, takže ten bandeau treba väčší nielen u VS

angie77

so.nickaa

áno aj tie bandeau sú bez push up, ale sú mi malé cez obvod, tie prsia mi to tak splasne a na výšku sú tiež malé vybiehajú mi z nich bud zdola jazvy alebo z vrchu bradavky :)

so.nickaa

angie77

a to bandeau mas tiez bez push up efektu? ze treba az Lko?:)

Uff no bojim sa ze tie trojuholnikove aby mi Mko nebolo male..snad nebude..
Ten spodok neviem ci sa mam rozhodnut XS alebo S, cely den nad tym dumam:(

angie77

so.nickaa

tie trojuholníkové mám takéto:

*-odkaz odstránený-

ono je na nich dobré to, že ten spodný pás krásne drží pod prsiami a nevybiehajú jazvičky,čo je aspon u mna zatial problém u viacerých plavok, síce pekne sedeli ale ked som dvíhala ruky tak plavky šup hore a jazvyičky von :D

angie77

so.nickaa

nie ja mám tie trojuholníkové čo majú taký všitý pás pod trojuholníčkami a majú tie ramienka na zaväzovanie také široké, tie sú bez vypchávok, teda majú vyberatelné a ja ich mám vybraté...

spodky sedia asi tak, že bud svoje číslo kludne objednaj alebo o číslo menšie, ja nosím S/M ale spodok mám S a sedí ako uliaty

..mne sa obvod po opke tesne ked odpuchli najprv zmenšil skoro na 90 cm, ale potom ako sa uvolnili po asi 3 mesiacoch , zase som nadobudla 92 cm :)

hankab

modrocka 55

pozerala som tvoje fotečky v galérii. Máš ich veľmi pekne spravené. Chcem sa ťa opýtať, či nevieš rozmer svojich implantátov? Ja idem na opku v októbri a budem mať anatomické nagor 270 ml (xf2: šírka 11,5 cm, výška 12 cm a proj. 4,5. Vyzerá, že by mohli byť podobné implantáty.

ALL

baby nemáte niektorá implantáty zn. NAGOR 270 ml ?

so.nickaa

Angie77

A este by som sa chcela spytat, ci tie, ktore mas ty, tie trojuholnikove a bandeau su push up? Lebo tieto co som si ja vypozerala niesu, a tie pushup to by bola asi rozdielna velkost lebo tam je polovica toho kosika vypchata
A este ci sa ti casom prsia zvacsili alebo su rovnako velke(na cm) ako po opke..ze nize sa mi nahodou prsia este zvacsia a potom ich tam uz nedam:)

zoe23

Jany7543

ani nehovor, ja som tiez nerodila a asi ani nebudem jak sa ja toho bojim :) taka som ja citlivka ale bohuzial tieto prsia budem musiet prezit!nic sa neda robit.
No tak to neni bohviečo s tym spanim, snad ti to rychlo rychlo prejde.
Opku mam az 10.jul. Nejak sa mi to vlečie.

so.nickaa

angie77

Ty si poklad!:) Lebo uz tu hryziem kefu. V nakupnom kosicku mam aj tie bandeau aj trojuholnikove a velkosti ze M. Cez prsia som sa merala a mam 92 cm. Takze trojuholnikove mam nechat M a z bandeau zobrat Lka?
A nevies ako je to aj s tymi spodkami?
Ze ci radsej XS alebo S? Ja nosim u nas Ska..niekedy XS..ale bojim sa aby to victoriine XS nebolo nejake mikro

zoe23

angie77

no takto-mala som mat okruhle nagor 360HP ale idem to menit za anatomy-len doktor o tom este nevie resp.este neodpisal.A chcela by som mentor 375 stredna plus projekcia.Alebo potom ako mas ty, len od neho som este nagor anatomy nevidela tak neviem ci take dava.Musim to s nim prebrat.