Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Inkaa

Ahojte kocky

Dakujem,potesili ste ma...:-)))Ano,mam 250 antamom-polytech.Ja uz som mala svoj zaklad zevraj dobry a hlavne som za nieco,co vyzera prirodzene.Len teraz mam pocit,ze bradavky mam nizko.Po akom dlhom case to odpuchne a zmekne?

ivetka58

Mirusqqqa555
presne tak ako pises nikomu s anemusime spovedat,ak sa ma niekto opyta ci som si dala tak poviem ze mam ale inak sa chvalit nebudem ,nech si posuskavaju poza chrbat haha

Titten

opalovat sa nesmu jazvy pol roka, ale inak v plavkach sa da, pripadne prelepit jazvy.
Nemalo by sa ale este hned sa vypekat cele dni, lebo dlhodobe nahrievanie moze sposobit opuch, pokial ste este kratko po opke, to mi lekar vravel.

Dnes som museola nahodit normal podprdu, aj ked doki mi ju povolil az za 2tyzdne, ale vcera som cvicila, tak sportovu som prepotila a skafac sa mi podarilo prepotit v noci, lebo su take horka, ze inak sa nedalo....tak mi ostala uz len normal podprda nahodit, ale citim sa v nej po celom dni vyborne

so.nickaa

Jany7543

opalovat sa budem ale solarko urcite nie, to je predsa len o dost velky rozdiel. To ziarenie je tam XY krat silnejsie.
No podla mna by to nemalo vadit, ked to nebude nadlho...ked budes citit ze ta zacnu boliet prsia podla mna by si mala skocit do skafandrika, ale ked len na par hodin - pol dna, nemal by to byt problem, aspon si myslim.

Jany7543

Sonicka a este sa chcem spytat ja budem mat az v pondelok 4 tyzdne ale v piatok uz potrebujem si dat normalu podprdu , myslis ze to vadi ? Podla mna nie , ked baby od Cervena mozu uz po troch tyzdnoch tak tie 3 dni ma nezabiju , mne je strasne horuco v tom skafandry ...

Jany7543

so.nickaa

A to sa nebudes cele leto opalovat ? Ja neviem ako je to s kupanim napisem zas Mladekovi ked tak :D Joj ale mna nebavi sa takto obmedzovat .. :-/ Ja sa chcem ist v nedelu kupat ale cela sa nenamocim ... len po pas :)

so.nickaa

Jany7543

dakujem pekne:) Mam sa fajn, bolesti nemam uz skoro ziadne, ako ekby som ani na operacii nebola. Jediny problem je ta neskutocna nuda. Sedim cely den na terase v tieni(na slnko sa bojim) a nerobim dokopy nic...ked si predstavim ze este minimalne tri tyzdne budem takto porazi ma. Osprchovala som sa vcera a tie leukoplasty som mala komplet premocene tak som si to cele prelepovala, uz nemam ziadne takze toto bola asi moja posledna sprcha az do stichov:-/ Ja som sa vysolarkovala pred operaciou tak este celkom farbu mam a do solarka pojdem az na jesen, pocula som ze to nieje dobre na jazvy aj ked si ich prekryjes ale to teplo tomu dobre nerobi. Tak nechcem riskovat. Skusala som si inak uz nejake saty bez ramienok do ktorych som si musela pchat pushapky..ach to bolo:))
Ty tusim uz od buduceho tyzdna mozes nosit podprdy...ako ti bude dobre hlavne v tychto teplaach:)) Inak nevies ako to je s kupanim? ved ked uz budes moct nosit podprdy tak aj plavky...ale zas pochybujem ze po 4 tyzdnoch po operacii je dobre kupanie, kym sa ta rana zahoji to trva asi dlhsie..toto neviem ako je

Jany7543

Sonicka

ahoj pekne mas prsicka :)) ako sa mas ? odhodlala si sa natu sprchu ? Ako sa citis ?Bolesti velke ?

Ja som dneska 23deň po opke a bola som v solárku, jazvy som si samozrejme zakryla a aj brdavky lebo ich mam citlive a včera som sa trošku vecerom opalovala , tak uvidime hadam sa nic nestane ale uz mam nervy že som taká biela :D Musim sa trosku posolarkovat :) Lebo ked dam saty tak tie biele nôžky, noo hruuza:D