Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Daja1

Kvoli vyberaniu znamienka by ta urcite nehospitalizovali, plus musis pocitat s tym, ze po opke budes par dni trocha mimo( kazdy znasa operaciu inak). Takze skor by som zvolila vyberanie cysty, alebo nieco take, zas nic vazne, aby si ich nevydesila. A tym padom zakamuflujes aj to, ze este par dni budes doma nevladna.
Ja dobre viem o com hovoris, o operacii vedeli samozrejme moji rodicia, starsi brat a dedko z maminej strany, ktory je velmi liberalny, dokonca zasrandoval ze konecne budem mat cici:-))
Ale starym rodicom z otcovej strany bolo povedane ze som chora, beriem antibiotika. Snad si to potom nevsimnu a ked aj ano...no budem par dni pocuvat ci som sa zblaznila( uz sme to zazili ked bola moja mama na zakrokoch - preto ma chcu od toho rodicia usetrit) ale v konecnom dosledku je to moja osobna vec. Takze keby aj casom zistili..a mali by reci, necit sa zle alebo vinna..jednym uchom dnu druhym von. Ty sama najlepsie vies, preco si na tu operaciu isla a ked ti to psychicky pomoze, tak ich do toho nic neni, nech si hovoria co chcu.

daja1

Ahojte dievcata. Chcem poprosit o radu.Zajtra ma caka opka. Vie o nej iba manzel, on je s tym ok.ALE.... Doma ma cakaju 2male deti( ony to neriesia), a svokrovci, ktori nepoznaju pricinu mojej hospitacie, a priala by som si , aby to tak zostalo.Nakollko su to jednoduchi ludia s pevnymi tradicnymi zasadami a nepristupni ziadnym estetickym zasahom do tela.Neriesim mienku ani nazory sirokeho okolia, ale oni su ludia, ktori su so mnou v dennodemom kotakte. Ako by som mohla "zakamuflovat" pradmet zakroku( nejake vyberanie znamienok, alebo????) Dakujem

bibi13

Vanes

Dnes na kontrole; necvicit ;(, spat na boku mozem, podprdu nosit, jednu jazvu nemusim prelepovat, druhu kvoli stychom co mi vybral este prelepovat a zasypavat, kontrola o dva tyzdne..

Angela3531

Sarah-x6 ahoj ja som bola teraz na prsia v novamede a pytala som sa kolko stoji aquamid tak 1ml vravel 460e myslim ze to je uz aj s aplikaciou

vanes

inkaa, ja mám polytech anatom vysoký profil pod sval 320 a 360 ml.neboj on je fakt odborník, len všetky baby čo si dajú robit prsia sem nepíšu, tak nie je o nom až tak počut. ale nájde sa aj tu na fore vela báb čo ich operoval hedera. interklinik má väčšiu čast pacientiek z rakúska a nemecka.a chodí knemu dost báb na reoperácie po spackaných operáciách.a ty máš aké inplantáty a si spokojná?

Inkaa

Vanes,dakujem za odpoved.

Ano asi mas pravdu...Odbornik je,ale mam z neho zmiesane pocity..Ked som prisla na prvu konzultaciu,tak ma nepresvedcil,tym ako so mnou konikoval.Neviem,taky prispaty.No, ale dosla som uz na definitivnu konzultaciu a bol upne iny.No a dnes som prisla po tyzdni na kontrolu a zas nevedel povedat suvislu vetu.Neviem cim to je,asi nemal svoj den.Vsetky kocky pisu o Cervenovi a Raczovi a neviem o akych znamych spickovych profesionalov...No nie je to vzdy tak!Dolezity je zaklad ,ktory ma kocka a ked mas dobry zaklad,tak mozes ist aj k niekomu ,kto neni taky znamy.No a ja som vraj dobry zaklad mala,tak som si povedala,ze nepojdem k tym znamych profikom,ale k niekomu o kom som si myslela,ze by sa viacej snazil ,aby to bolo pekne,ako niekto ,kto ma denne 7 operecii prs a 3 operacie nosa.Volala mi kamoska ,ze bola u Cervena pred 2 mesiacmi a ze sa jej rozhrhol implantat,ale ,ze je to aj jej vinou,lebo nenosila podprsenku a musela sa stahovat,tak sa jej roztrhol.Preto si myslim,ze neni az take strasne nosit tu podprsenku vyse mesiaca.A ty mas ak znacku a ake velke?Si spokojna?

MirusQa555

ivetka58

Ahoj dakujem za slova som velmi rada ze nie som sama co ma s niecym takym problem.Jediny kto by z manzelovej rodiny sam povedal ze by siel bola jehi sestrenica.Ja som to povedala skoro kazdemu,aj tak by si kazdy po opke vsimol ze tam mam oho naraz akosi vela:))

Ale kazdeho nazor mi je ukradnuty,moj manzel o tom vie a nebol proti dokonca mi bude pomahat a ostatnim sa ja spovedat nemusim a nemusim si od nikoho ani pytat povolenie.

vanes

inkaa mna operoval tiež dr hedera pred troma týždnami, prská ti trochu ešte odpuchnú, neboj. no tento doktorko on ani nie že je náladový,on je proste človek, ktorý nebude s tebou vykecávat sám od seba, ale ak začneš ty tak potom je už v pohodičke.mne sa to zasa na nom páči, je férový a všetko ti povie na rovinu, nebude ta nijako zavádzat rečami, len aby sa zapáčil, on je typ, že sa dost sústredí na svoju prácu a tým pádom reči idú bokom.neboj určite budeš spokojná, je to fakt profesionál a dost velký odborník.

MirusQa555

Jany7543

Aha takze ich vlastne budem mat len kym nepojdem domov.Super,no a preco si bola v nemocnici tak dlho??