Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Ivetka58

Na mail galeria@zoznam.sk posli svoju fotku pred a potom aj po operacii, s popisom implantatov, doktora. Udaj tam aj svoj Nick aby ti zajacik vedel spravit album:) zaslanim fotiek dostanes zaroven pristupovy kod aj s heslom:)

Mamita

Kukla som. Velmi pekne sa ti zahojili tie jazvicky:) tie kolieska od drenov ani vidno nieje:)

ivetka58

quixx
ja som tiez po dvoch detoch no predtym som o implantatoch snivala,konecne sa moj sen splnil a vytesujem sa z krasnych cicusiek ,drzim palce :)

Titten

Nena1,

dakujem za infosky, si zlata, ze si nezabudla.
Ja idem na kontrolu zajtra, tak sa popytam vopred. Dufam, ze povoli aspon cvicenie na teraz po mesiaci co som po opke, beh uvidime kedy.
Teraz ako je teplo uz ten skafac nechceeeeeeeem, ale moj doki kazal skafac celych 6tyzdnov aj cez den nosit. Je to problem teraz s maskovanim.
Obcas ked ho mam prepraty, nosim sportovu podprdu, ta fixuje rovnako dobre ako skafac, a ma vacsi vystrih, len teda farba cyklamenova, tak opat vyhra :D:D:D

Susy1982

Qiuxx
ta foto v galerke je po 10 rokoch a po odkojeni?AK ano tak fakt super.Vsetko dobre prajem ta velkost ti urcite sekne ako uliata...

lienka1042

smejo251

úplne s tebou súhlasím som 2 mesiace po OP a teraz je všetko super, leto je tu konečne normálne plavky a tak... nebolo mi všetko jedno po prvom mesiaci ale som rada že som sa na to dala a teraz to nebanujem ... a tiež by som si dala väčšie :-)

Nena1

mamita
ďakujem za odpoveď. Ja som práve čítala spätne všetky Tvoje príspevky a musím povedať, že si písala presne môj príbeh :-) Všetko, všetko, úplne všetko som rovnako prežívala, rovnaké názory na doktora, požiadavky na implantáty, na bolesti chrbta... prvé dojmy zo svojich pŕs... Kompletka :D :D :D