Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

solnicka1

Nena1,
no ved tazko sa rozhodnut, dvorce by neuskodilo dvihnut a zmensit ale ked si predstavim tie jazvy...nevadi, termin mam v septembri a este v auguste sa mam prist dohodnut ze co a ako, tak dovtedy sa este nejako rozhodnem a doktor tiez este povie nejaky nazor, lebo na konzultacii to bolo len take predbezne.

ivetka58

so.nickaa
neboj nic nie vela ,budu len trochu prirodzenejsie,prvy mesiac su dost neprirodzene napnute/dost spicate/ ako airbag :D

Nena1

solnicka1
nooo, pozerala som Tvoje foto, a išla by som na Tvojom mieste cez dvorce. Ale, ak máš problém s hojením, tiež by som rozmýšľala. Ťažko radiť. Treba zvážiť pre a proti...

ivetka58

so.nicka
po troch mesiacoch by uz mal byt konecny vysledok....prsia ti urcite trosku klesnu a pekne sa ulozia :)

solnicka1

nena1,
mas uplne v pohode tie jazvy, lenze ja som bola pred mesiacom na vyberani hrudky - upchata mazova zlaza a ta jazva ako mi vyzera, to je des. Doktor tiez ked to videl tak sa moc netvaril, ze radsej spodom teda...ale zvazujem este stale, lebo podvihnut bradavku by mi neuskodilo...