Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

assaabloy
zdravotnictvo je aj tu o nicom no kde si platis sukromne kliniky sa staraju.Mna operoval talian ktory ma kliniku aj v taliansku a chodi robit aj tu.spokojna som bola aj s pristupom aj personalom boli super,sice ma poslali domov 5 hod po opke ale cely tyzden volai ako s amam ci je vsetko ok a prvu kontrolu mi zabezpecili v nasom meste aby som necestovala daleko ,teraz vo stvrtok idem k dr dariovi a dufam ze bude vsetko v poriadku,pravy prsnik mam sueper ale lavy je stale citlivy no nemozem chciet asi po 3 tyzdnoch aby som uz bola zahojena :)dala by som foto aj ja do galerie ale neviem tu s tym robit ,neviem akos ado nej dostat ,niekde na forach mas priamo pri mene moznosti

assaabloy

ivetka58
no keby to islo tak rychlo tu v irsku mozno by som zvazila moznost.ale skusenosti so zdravotnictvom v irsku nemam dobre. nepremyslala som nadtym dlho,rozhodla som sa hned ako prisla moznost u pana dr. Cervena. poznam niekoho, kto si to tam dal urobit, okrem Plackovej :) je to naozaj odbornik podla tychto ohlasov. ja som vsak dostala tu moznost, ze nemusim cakat na konzultaciu vobec, ta bude 5dni pred samotnym zakrokom. Vysli mi tymto v ustrety na klinike. Priletim na slovensko teda iba raz. co je vyborne. vacsinou je vsetko zabukovane dopredu a terminy sa robia uz na februar 2014 mne vsak umoznili na 02.10. vyyyborne. tak ma to aj troska nakoplo ze ano, pojdem do toho. okrem toho, ze mam prsia male, jeden je vacsi a jeden mensi a o dost. fotku do galerie som dala len jednu, samej mi je to dost neprijemne. no po zakroku dam aj pred aj po viac fotiek. dufam, ze sa vsetko podari a budem spokojna. kazdopadne verim, ze to bude lepsie ako je to teraz

ivetka58

assaabloy
veru oktober je este dalekooo,tu som bola prekvapena ze to slo tak rychlo,nebol cas premyslat.ako dlho si uvazovala nad silikonmi?

assaabloy

ivetka58
dakujem krasne, ja rodinu svoju este nemam, ale tak mozno raz... ;) dufam, ze to vsetko zvladnem. take komplikovane s tym cestovanim. nejako sa to samo vyriesi. ak by ma nemal robit dr. Cerven troska by som este premyslala nad tym zakrokom. Ale ked uz robil aj Plackovu ;) :D ...beriem to celkovo tak srandovne a sportovo. moc sa tesim, len nech uz to mam za sebou. do oktobra este daleko :)

assaabloy

ivetka58
dakujem krasne, ja rodinu svoju este nemam, ale tak mozno raz... ;) dufam, ze to vsetko zvladnem. take komplikovane s tym cestovanim. nejako sa to samo vyriesi. ak by ma nemal robit dr. Cerven troska by som este premyslala nad tym zakrokom. Ale ked uz robil aj Plackovu ;) :D ...beriem to celkovo tak srandovne a sportovo. moc sa tesim, len nech uz to mam za sebou. do oktobra este daleko :)

ivetka58

assaabloy
drzim ti teda palce ,aspon si nacas oddychnes doma,ja mam rodinu tu mne by sa neoplatilo ist na sk :))

romi

...nuz ,zda sa mi ,ze negat.pocity do tohoto fora asi nepatria...urcite zo srandy som si isla dat silikony a dala sa uspat za 3000 eur, no bola to fakt ohromna sranda...
akosi som tusila ,ze sa tu nestretnem s pochopenim tak som sem najprv nepisala co citim,ale ked sa nasli baby co sa odvazili ,tak aj ja som prispela a myslela si ,ze mozno niekomu, co ma pochybnosti ci ict ,pomozem si to naozaj zvazit.
...na vasom mieste by som sa tesila ,ze to znasate tak super a nekritizovala by som nieco co som nezazila a preto to neviem pochopit.
..a este raz. prsia sa mi vobec nezdaju velke su akurat,svoje som mavala vetsie...
ked som do toho isla ,bola som na 100% rozhodnuta ,ze to chcem,zvazovala som to minimalne rok.
som vyzreta ,uplne normalna zena ,ktora sa nezaobera len svojimi prsiami ( neplacem od rana do vecera).ale nestaci mi sa len obdivovat v zrkadle a neustale sa presviedcat ze je to super,potrebujem k tomu dobry pocit ,ktory boh vie preco neprichadza aj napriek presviecaniu samej seba.pisete ,ze problem mame v hlave ,ved to ja velmi dobre viem a prave preto sa snazim najct odpoved preco mam tento blok a mozno to bude kluc k tomu ako sa rozhodnut.
...ale sak aspon vam zdvihame adrenalin :)

assaabloy

ivetka58
dakujem..no mna to vyjde zhruba narovnako s tym ked pocitam ze z vychodu musim cestovat do BB a takisto min 3tyz ostat na slovensku, takze uz aj tym stracam kopu penazi..cely zakrok by mal byt so vsetkym 2500eur no cestovanie, letenky, tie 3tyzdne stravene na sk. budem rada ak to neprevysi 4tis eur. ale idem teda do toho .. ;)

Nena1

Titten a baby šporťačky!
Práve som sa vrátila z kontroly. Som 6.týždeň po. Takže môžem behať a vo fitku prejsť postupne na plnú fyzickú záťaž. Môžem nosiť celý deň normálne podprdy. Nie push-up! Na noc si môžem kúpiť aj inú elastickú podprdu. Nemusí byť ten skafander :-) môžem sa opalovať, ale jazvy zakryť. Spať jemne na boku, podľa pocitu, aby som netlačila rukou na implantát. Obvod cez prsia 90 cm !!! Môžem robiť modelku ha! ha! Stráášne sa vytešujem :D Ďalšia kontrola o rok!