Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marly

Ahojte ja som 3 dni po operacii augmentacii prs, Mam 165 cm 57 kg dala som si 400ml pod sval gulate implantaty vysoky profil, rez vykonany z pod prs,robil mi ich pan doktor Vladimir Pikula vo zvolene v medicentre ,pristup doktora konzultacia operacia pooperacna starostlivost vsetko hodnotim na jednotku.velmi dobre to znasam nieje to ziadna katastrofa kludne by som si to zopakovala:-) ja som pacient ktoreho viac pobolieva chrbat ako prsia ,zrejme s toho lezania na chrbte a hrbenia ktoremu sa nevyhnete pretoze ten sval nepusti,najvacsi ja problem co Mam ze sa v noci budim na bolest chrbta, najlepsie sa mi sedi s vylozenymi nohami ,prsia tiez bolia ale da sa to vydrzat, ja po operacii na Druhy den rano som na klinike sama vstala z postele, išla na wc zuby si umyla dokonca som sa aj pobalila.

slniecko83

mulatka
Vies co ma napadlo,skis ist k inemu doktorovi n'a konzultaciu s prsiami co by ti povedal. Ci by ti povedal to iste ako Racz

slniecko83

mulatka
Mme nejde prijmat mms ale Ak chces napis tvoju email adresu. Ja ti sem moju nebudem pisat lebo mam v nej priezvisko. Inak aku mas velkost?

anna.m

mna to stalo 2440€ ale v auguste mali 300€ zlavu z operacie a mam gulaty implantat. klinika super,sestricky mile ochotne len s dr. som bola malo v kontakte,vsetko prebehlo velmi rychlo aj pri prepustani,mi povedal 2 vety a to bolo vsetko. som rada ze som tam bola 2 dni,inde sa byva 1 den. Ta polovovatelna postel mi moc pomohla. bojim sa doma prvej noci,poobede som chvilu lezala a ked som vstala som mala bolesti

veronika26

Anna.m

Posles mi na seba mail? :) som rada ze op dopadla dobre...ja som bola na Avelane minuly tyzden mozeme kecnut :D

veronika26

VeroNika81

Ahoj, ja som absolvovala minuly tyzden augmentaciu na Avelane. Sice mna operoval Dr. Kovac ale pristup fakt uzasny, ciste, vsetci stale usmiaty...ja som si ani na operacnom stole neuvedomovala ze ma idu operovat :D urcite Avelane clinic zostanem verna..Takze mozem len vrelo odporucat ;)

VeroNika81

anna.m

Ahoj, čítala som tvoje príspevky, že si bola u Mládeka a že už máš po tom. Ja by som chcela ísť tiež k nemu. Ako dlho sa čaká na konzultáciu? a ptm na samotnú operáciu? Koľko ťa to celé stálo? Ďakujem

mulatka

slniecko83-0910991818 prezvon a poslem ti fotky a doktor racz povedal mi ze tak velke prsia nikdy nebudu rovnake a to je poklesnuty a velky