Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anna.m

po narkoze v pohode,zle mi nebolo,trocha som sa triasla a z toho ma viac boleli prsia. najhorsia je bolest chrbta z toho lezania,aj teraz ked mam sama vstat z postele tak mam velke bolesti. prsia mam take trojky,cakala som ze budu vacsie

nika2008

anna.m

tak to máme rovnako, akurát mám asi 2 kg viac a 75 pod prsiami. Ja mám navrhnutých 350 ml a som zvedavá, koľko to na mne spraví. Už to mám pred sebou. Keď si sa prebudila z narkózy, dalo sa to vydržať?

anna.m

tak ja som uz doma. nakoniec som sa rozhodla pre 360ml vyspoky profil. su akurat na moju postavu ani neni videt zeby to boli silikony. lave prso ma boli dost a to v dolnej casti,hlavne pri nadychnuti,pravé je super.

slniecko83

Mulatka
Ja si myslim ze je blbost Ked ti doktor povedal ze u vacsich implantatov sa nedaju Prsia spravit rovnomerne a potom preco nie su bradavky v jednej rovine Ked pred opkou boli. U koho si bola na opke? Daj volakeaktualne fotky do galerky chcela by som vidiet ci je ten rozdiel moc vidno

strangeemily

ahojte babule! starucke aj novucke:)dlho som tu nebola a vidim ze sa to tu velmi rozrastlo:)ja mam uz po opke rok a som neskutocne stastna ze som do toho sla,nic nelutujem a som velmi spokojna:)chcem sa opytat ci sa v galerke nachadza aj nejaka zienka ktora podstupila zakrok nosteka,rozmyslam este len a chcela by som sa kuknut aj na foto pred a po:)najlepsie asi u doktora Cervena.dakujem:)

Chiquilla

Ahojte baby kedy ste uz uplny prestali nosit podrsenky? Ja som 6mes.. Po a silikony som si davala zasadne preto ze neznasam celkovo spodne pradlo... mam 167cm 59kg. . a dala som si 350ml anatomy stredny profil..u Cervena... cele leto som fungovala bez podprsenky.. len staale mam taky blby pocit... viete co myslim?