Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

amanda715

ahojte kocky, nedavno som si davala tiez silikony a chcela by som sa vas spytat ci nemate nahodou niektora zaujem kupit podrsenku...je skoro ako nova, mala som ju max 5x na sebe ked sa mi ta druha prala...stala 60 euro ale nakolko mne je uz zbytocna, na sport mam tu druhu a pocas dna ju uz davno nepotrebujem, chcela by som ju predat...ak by ste mali niektora zaujem je to MEDIMPLANT 80D, telovej farby...dala by som vam ju za polovicu, cize za 30 eur. ...kedze na toto forum uz chodim velmi malo necham vam tu moj email a budem rada ked sa mi niekora ozvete :-) ...ved na 2-3 mesiace nemusite vyhadzovat tolko peniaze za spodne pradlo, ktore aj tak potom nosit nebudete...amanda715@centrum.sk ...PS: tym ktore su cerstvo po odkazujem skore uzdravenie, ten pocit po vylieceni naozaj stoji za to! :-)

Titten

so.nicka,

mne povedal lekar, ze sa mozem umyvat detskym mydlom na rezoch.
Mne vyberali stichy po 7dnoch od opky a odvtedy sa mozem normalne cela sprchovat

so.nickaa

ALL

Kolko po operacii ste sa zacali nejako o prska starat (myslim natierat niecim..kokosovy olej alebo svietit biolampou..pripadne nieco este ine?)
Lebo mne povedal ze 6 dni od operacie sa mozem osprchovat cela ale len vodou..Ked mi vyberie stichy(za dva tyzdne) potom mozem zacat aj prsia aj jazvy niecim natierat alebo ake mate skusenosti?
Dakujem za odpovede:)

Jany7543

ALL

Baby kedy sa môžeme začať opalovať ? PO kolkých týždňoch , mesiacoch od opky ?
A aj vy máte na dekolte pod skafacom vyrazky ?

Queen
ty si písala že máš problematickú pleť aj dekolt po opke , zaberá ti niečo na tie vyrážky ? Aj ja mám na dekolte a to som nikdy nemala a nevoem čo si mám nato dávať .... :-/

Titten

Jaj kocky, dufam, ze sa s prskami skamosite a prijmete ich napokon.
Je to hrozne citat, ako sa asi citite.

Romi a co ti psycholog povedal?

Ja teraz zacinam chapat, preco medzi prvymi otazkami od lekara odznelo, ze a ste si uplne tymto ista? Ako dlho uz nad silikonmi uvazujete?

Musela som rozpovedat anabazu, ako uz od predtehotenskeho obdobia som po prsiach tuzila, ale az vysledok po kojeni prvom ma presvedci. Potom som este vyckala po kojeni druheho a teda posledneho dietata a rozhodnuta to sla riesit.
Tym som demostrovala, ze to neni rozmar kratkodoby a som rozhodnuta. A teraz chapem preco sa pytal, ze zrejme kocky nie ste prve pripady, co si na prsia nevedeli zvyknut a tazko to psychicky znasali.

Drzim vam palce, kludne piste, ak vam to pomoze sa vyrozpravat. Ja by som tiez bola na foto zvedava, keby ste dali do galerky, ci ozaj su take vyrazne, alebo nenapadne.

Drzte sa kocky a myslite pozitivne, ze ved nikde nie je napisane, ze to nepojde dat von, alebo vymenit za mensie

andrea1996

babrbora 10

ja by som nemala problem sa s nimi stotožniť aj teraz, len sa mi zdajú k mojej postave veľké. Ja si ich neviem predstaviť keď sa usadia a zmäknú, ako budú vyzerať, či budú vyzerať menšie. V tomto období po 6 týždňoch to zatiaľ vnímam takto.

nanka

zoja83,

nie ja este deti nemam. a sledujem to tu uz dlhsie, takze viem co mas za sebou a velmi mi je to luto. ale ja sa nemozem tesit ani nic podobne, citim sa zle velmi velmi zle, som hrozne nestastna a ubija ma to neskutocnym sposobom. bozeee

barbora10

andrea1996

no aj tie 3 mesiace su este velmi kratka doba.sudim podla seba,lebo viem,ako sa moje telo citilo po 3 mesiacoch s novymi prsiami a ako sa citilo po roku uz so starymi prsiami.

vazne dievcata,musite vydrzat.ine vam neostava,len dat tomu telu a novym prsiam sancu.vy to teraz pocituje ako zasah do tela,s ktorym sa nevyrovnate,ale vybratie implantatov rieste az po nejakom roku,ked si budete naozaj iste,ze s nimi zit neviete.

aj za kamaratku mozem povedat,ze jajkala,ze naco sa na to dala,ze si nikdy nezvykne a teraz sa na tom smeje,ze ako stresovala:)ani ona nevie,ze ma nejake implantaty,takze vydrzte.a myslim,ze vam ich ani po tak kratkej dobe nevyberu.nemate to este ani len zahojene...

Matulka23

bibi13
veru celkom rýchlo tu ubehlo :) ja mám veľa práce tak tu nie som každý deň :/ ty máš, ale tú dobrú podprdu s temným výstrihom a aj ramienka máš dobré nie ako ja :) takže to si môžeš dať :)
ja ani neviem či sú opuchnuté alebo to tak už ostane mám ich stále skoro rovnaké len mi trošička, ale fakt len trošička zmäkli páčia sa mi pekne stoja :) rany mám už zahojené včera mi doky odstranoval ešte posledné chrastičky a už mi je pekne vidieť len zahojený rez zo stehmi problém nemám naštastie už aj to ľavé prsko prestalo bolieť už len minimálne len teda stále je nepríjemné to vstávanie po noci, ale to trvá tak tri minútky a samozrejme, ak spravím prudký pohyb a na ľavom prsku od bradavky smerom k rezu mám citlivú kožu na dotyk dúfam, že až aj to prejde :) no kontrolu až za 2 mesiace idem, cez víkend vložím nové foto :)tak pekne ešte odpočívaj a tie stehy to nič odstráni ti to a bude dobre :)