Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

Nanka

Ja som pocula pri mnohych a hadam v kazdom pripade, ze tie prsia sa usadia a o troska zmensia ;) takze daj tomu cas, vsetko sa upravi a dokonca podla tvojich predstav :)

nanka

bianka77,

ano 70B pri 350ml. cakala by si vacsiu? nemam ju ani teraz nejako velmi narvanu(napriek tomu su pre mna obrovske), ale keby som mohla vratit cas, tak urcite si dam tiez "len" nejakych 300 ml. skoda,ze to sa uz neda...

nanka

Matka872,

super si to napisala. toto forum je super, na jednej strane si tu clovek precita "autenticke" prezivanie tych co to uz maju za sebou, ale ked sa to potom nezhoduje s jeho vlastnym prezivanim, tak sa citi divne. ako ja teraz.

Matka872

Baby presne ste to vystihli.Ja tiež som tu kadečo prečítala, ako sa cítia súper, ní ich neboli, blbosť.Neni hanba napisat pravdu.Ja som povahou silná, vydržím kadečo.A prsia určite nie sú este ako moje čo som presne 2 mesiace po.Stale cítim sem tam pichnutie, zabolenie, hoci sa setrim.Bradavky mi chvalabohu reaguju ako predtym, pol prsnika od bradaviek dole si necitim este.presne ako tu už písali baby (úprimnejšie).
Tak baby nepiste tu take somariny že sú vaše prsia úplne ok, po tak krátkom čase.Potrebujú minimálna pol rok, predsa to neni vytiahnutie triesky ;-)))

bibi13

Bianka

Tak prestan citat, lebo fakt sa ti z toho uz zatoci hlava.. nechaj to na lekarovi.. ak mas take pochybnosti, napis lekarovi, aj ked teraz to uz asi bude bezpredmetne, neviem ci si ta bude pamatat.. ak ti bude potom velka, objedna ti inh.. ku komu vlastne ides? No ja som lekarovi vyslovene povedala, ze nechcem velke prsia, preto mi robil aj pexiu, pretoze by mi tam musel dat velky implos.. ked som ich videla, tak sa mi zdali oooobrovske.. teraz si uz na nich zvykam a uz sa mi zdqju v pohode.. aj ked by som zatial brala mensie, ajo tak vidim, tak budem max. Spokojna.. mne sa o opke snivalo skoro stale, ale neriesila som velkosti a tak dalej.. skus to aj ty..

bianka77

bibi

no ale ved ty si mala fakt zaklad...dobry ! A mas implose 360ml a podprdu C...tak preto tomu nechapem....ze ci sa naozaj nezmylil a nemalo to byt B ,aby mi nebola volna..... :( to bude cele potom na ho....

bibi13

Bianka77

Uz to neries, necitaj a spolahni sa na lekara.. ja mam 360 a tiez mam c a zaklad nejaky tam bol.. kedy ides na opku?