Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

BritneyBitch

So.nickaaa

Tak uz mas po? Jeeej ;-) citis sa akoby ti na hrudi sedel slon, za? Každý den to bde lepsie a lepsie, uvidis. Inak ake mas pocity? Ako to prebiehalo? Ske implose si dostala? A tusim ty si mala nadchu? Uz lepsie?

BritneyBitch

Andrea 1996
Nanka

Baby, ja Vase pocity uplne chápem. Ako som spominala, moie prsia sa mi nezdaju velke, skor naopak, ale zaklad vnimania je rovnaky. Nebolo tam nic a zrazu je. Myslim, zeje to uplne normalne, nielen telo potrebuje cas, aby si zvyklo na cudzie teleso, ale aj mysel potrebuje svoj cas, aby prsia prijala ci uz pozitivne alebo negativne.
Ak by ste aj neskor, ked sa vsetko zahoji mali rovnaké pocity, nie je na tom nic zle, ved nikto dopredu nemohol predvídať, ako sa s novym vyzorom vysporiadame! Pisali ste, ze by ste sli do mensich s dali ich vybrať. Neboli by ste prva ani posledná. Aj victoria beckham si dala inplose vybrat a neskor ich nahradila mensimi. Je to len na vas a vasich pocitoch, nic ine nie je dôležitejšie.

Berte s rezervou co citate, niekedy citate ze niekto napise ze sa ma supeeer a nic neboliii a vsetko je woooow a o tyzden dva ta ista osoba napise niekomu inemu, ahooj , no konecne uz nemam bolesti a citim sa lepsie...
Nie ste ziadne slabosky, ak nate bolesti, nie ste divne, sk sa Vam vysledok nepáči. Len ste natolk skvele, ze sa nehanbite byt uprimne same k sebe a k nam ostatnym.

Palec hore za to a drzim Vam obom palce, aby ste sa uz coskoro citili lepšie.

Titten

Mozno to inak vyznelo, ale chvilu tu boli ozaj take debaty, ze aspon 350 a viac napchat, lebo inak ani prsia to nespravi....
Tak preto som pisala ze zavisi od vela veci ako ktora velkost vyzera, ale vseobecne okruhle ten dojem plnosti viac urobia.
Baby ja myskim, ze postupne si zvyknete, a prska oblubite.ked to zmakne a usadia sa. Hlavne, nech sa to dobbre hoji.

nanka

Titten,

samozrejme, ze som si nechala poradit od lekara. povedala som, ze nechcem ziadne extremnosti. a co sa tvaru tyka tak tam tiez som si nechala poradit. nie som blazon, co sa bude silou-mocou do niecoho tlacit, aj ked to nie je vhodne. ked bolo raz povedane, ze okruhle budu vhodne, tak to plati. inak suhlasim so vsetkym co napisala andrea1996, piseme si tu o aktualnych pocitoch, a tie su zial take, ake su (a dufame, ze sa zmenia). co sa tyka nasej musej vahy, castokrat si prsia davaju robit prave taketo "vahy" lebo tam proste nic nemaju.

andrea1996

Titten

Ja som nechala veľkosť na doktorovi. Povedala som, že chcem aby prsia vyzerali prirodzené a k mojej postave.
A by si sa čudovala moje kamošky majú okrúhle implantáty a vyzerajú ako keby ich mali svoje a nie silikony.
Možno nám sa zdajú veľké preto, lebo som mala nulky prsia a zrazu mám prsia.Mojej rodine ked som ich ukázala sa im nezdali veľké k mojej postave. Možno ženám ktoré mali pred opkou aspoň nejaké im neprídu také veľké. Možno aj ja po čase poviem že je to super. Mi tu teraz píšeme o svojich terajších pocitoch.
A veľkosť prs závisí aj od veľkosti pŕs pred operáciou a nielen od váhy, výšky a cm pod prsiami.
Možno je tu viacej žien ktoré majú také pocity ako mi len ich nenapíšu, keď tu skoro každá opisuje aká je spokojná. Ďakujeme za "povzbudenie".

usko1us

človek si zvykne na všetko :-) ja chcem aby všetko prebehlo bez komplikácií.. a či už sa mi budú zdať malé, alebo veľké hlavne nech sú pekné :-))

Titten

Baby,

ale ved vy ste si nenechali aj od lekara poradit?
ja som sa preto tu vzdy pytala aj na vysku vahu a obvod pod prsiami.

jasne ze u 174cm baby co ma 55kil a 75cm hrudnik bude 350ml vyzerat ako slusne ale nie giganticke cece.

ale ardon, co stecakali ze ked mate 160cm a musie vahy ze nebude 350ml kricat? A este okruhle. Keby aspon anatomy to zjemnili.

mne dvaja doktori dali strop aj vzhladom k mini obvodu hrudnika co mam aj vaha, ze casom vy velke implose mi ovisli a koza mi to neudrzia. Ja nie som zastanca koz vytlacenych az pod badou, ze najprv vojdu prsia a ja za polminuty az do dveri.
ved ste mali zdiskutovat aj predstavy vase s doktorom. A nepocuvat tu ze 350ml je o nicom malo. Kazda je ina a lisime sa aj v ocakavaniach a posledne slovo mame kazda z nas u lekara