Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

andrea1996

nanka

s tými veľkosťami máš pravdu, veď pod 350ml malo pár žien. Keď som bola na kontrole po 3 týždňoch a povedela som Dr., že sa mi zdajú dosť veľké tak mi povedal, že mám byť rada, lebo ostatné potom prídu že sú im malé. Dúfajme,že mi potom povieme že sú OK. Budem ťa priebežne informovať o zmenách (dúfam že len pozitívne).

mamita
dík za povzbudenie

kosta123

Baby nechce niekto volný termín vo stvrtok k Dr. Trškovi medzi 15-18 hod?? do Trenčína ???
su dve volné miesta.
ak hej volajte mi 0918 182 744,NEBUDEM UZ NA NETE TAK VOLAJTE.

nanka

andrea1996,

buduci pondelok idem na kontrolu, neviem este kolko mam cez,musim sa dat zmerat, samej sa mi este neda dobre hybat s rukami. a s tym, ze este aj po 5 tyzdnoch su tvrde a tahaju ta, si ma teda vobec nepotesila...sakra. no nic nam nezostava zatial, iba dufat, ze sa fakt zmensia. inak par mesiacov dozadu tu bol na tomto fore taky boom, ze chceli vsetky baby vacsie a vacsie, uplne neskutocne velkosti tu davali, neviem si to ani predstavit.

mamita,
dakujem/e za podporu :)

mamita

ahojte

Ja som 4 a pol mesiaca po opke a tiež som mala problém zvyknúť si na veľkosť....pripadali mi obrovské....baby ma ukľudňovali že sa to zmenší zmizne opuch, usadia sa a tak...a...mali pravdu...už mi neprídu veľké ale aj tak si myslím že som si mala dať menšie...mám robenú aj modeláciu ale mám pocit že tá váha implantátu ich ťahá dole...skrátka klesajú....trochu ma to štve lebo ked som išla aj do modelácie tak som čakala že budú pekne pevné ale... no.....bez podprdy chodím nerada

andrea1996

nanka

pooperačnú som mala 70A, teraz mi povedal že si mám kúpiť s kosticou 70B, ale mám v nej prsia riadne narvané. Prsia mám ešte stále tvrdé a stále ma ťahajú. Kolko máš cm cez prsia? ja mám teraz 85cm. Operoval ťa vo ZV? Kamoška si kupovala prvú podprsenku po 6 týždňoch a potom si musela kúpiť menšiu,lebo jej bola veľká( to ma tak povzbudzuje). Ty ideš kedy na kontrolu?

Titten

Baby,

ja mam mozno cudnu otazku, ale kontrolu az o tyzden

som presne 3tyz od opky, s prskami vsetko ok, ale na dotyk mam bolest presne ako idu sikme brusne svaly. Ja aj ked sa umyvam a pritlacim tam, alebo pri dotyku, normalne ma to tam boli. Nemam modriny tam a asi vyse tyzdna tam uz mam tieto prejavy. Cvicit necvicim teraz od opky cca mesiac. Mali ste niekto podobne prejavy?

nanka

andrea1996,

aj mna dr. Cerven. ja sa tiez tak citim, ze neviem ci sa s tym zmierim a ztotoznim. no tom som zvedava co ti na to povie, urcite sa potom este ozvi, lebo ma to velmi zaujima. mna doma tiez podporuju, a tvrdia, ze nie su velke, ale pre mna su. Aspon zatial, dufam,ze sa to fakt zmeni. aku nosis teraz podprsenku velkost? a pooperacnu si mala aku? ja 70 B

andrea1996

nanka

no mne sa zdá že veľkosť sa mi nezmenšila len už mi klesajú, videla som moju kamošku po 4,5 mesiacoch a ona ich mala super tak dúfam že to bude ok. Druhá mi zase vravela že jej sa zmenšili po 3 mesiacoch, že musím len vydržať.Tretia mi vravela, že ona má tiež 325ml ako ja že sa tej veľkosti nemusím báť, že sa to všetko usadí a bude to úplne iné ako teraz,ona chce už väčšie (postavou skoro ako ja). Stále nie som s tým zmierená už som rozmýšľala aj nad tým, že mu o 2 týždne na kontrole poviem že ak sa s tým nezmierim, že či mi ich nevymení za menšie. Síce moja rodina ma veľmi podporuje, im sa to nezdá vôbec veľké. Robil ma Červeň ale on má super prácu videla som naživo. Teba kto robil?

nanka

andrea1996,

este som chcela napisat, ze dnes som si ich uz aj videla, lebo som bola na preväze, a musim povedat, ze hlavne zboku su take velmi vystupene, vyzera to cudne :( ani neviem ci to tu mam pisat, aby ma baby nezvozili, ale ja som uz pozerala aj ake su skusenosti s vybratim impl, ak sa na to nezvyknem... a zaujimave je to, ze o tom sa skoro vobec nikde nepise.

nanka

andrea1996,

no tak konecne niekto, co ma tie iste pocity ako ja. mam 165 cm a 48 kg. tiez mam okruhle. a vacsie by som veru nechcela ani za nic. ako to tu niektore baby hovoria, bude sa vam malit, tak mne urcite nie. kto ti robil prsia? ja veru dufam, ze sa este zmensia...a inak si spokojna, uz si s tym vyrovnana? ked som isla objednavat implantaty, chela som zmensit velkost aspon na tych 325ml, ale ma odhovorili, ze aj 350 ml je uz podpriemerna velkost, tak som sa nechala nahovorit, ale neviem, som z toho cela taka rozpacita....napis este nieco viac...a vobec sa ti nezmensili od operacie? nie si v galerii?