Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Bianka

Ja som sa na farbu podprdy pytala, sestricka ochotne poradila tu bielu. Od ciernej ma hned odhovorila :) S tou uhradou teraz sama neviem. Musim este riadne popozerat papiere. Podprdu mam mat 80C.

nanka

Titten, Britney, Milatka

dakujem Vam baby za podporu. ja som si prska este nevidela, len kusok som zvrchu nakukala a vyzeraju byt pekne pri sebe. no a co sa tej vahy tyka, tak mam 48-49kg teraz uz aj s implosmi. a mam okruhle. asi to je ozaj sok pre mna, lebo ja som bola velmi utla a chuda a za tie roky si uz clovek na to nejak zvykne, ze je takej mensej kontrukcie,a teraz sa citim taka obrovska a nepohybliva ak ma chapete. uz mi zostava len cakat, ze to prejde ako pisete. a nech uz su mäkke, lebo mam pocit, ze mi volaco sedi na hrudi :)

menndy

BritneyB
no kukala som ale tak mne sa nezdaju az take male.. a pooperacnu si mala aku velkost?
no ja som svoje este nazivo nevidela.. ale tak v podprde sa mi zdaju fajne

BritneyBitch

Smejo 251

Ahoooj ;-)

Mam sa dobre, uz ani neviem, ze som bola na operácii. Fungujem s malym sama uz dva tyzdne, uz aj soferujem, vsetko ako predtym. Prsia sa mi zdanu maleee.
Inak aj mna zaujima, kedy mozme ist von uplne bez podprsenky. Tebe to lekárka nevravela? Preco musis nosit podprsenky so spevnenym stredom? Inak mas prsicka krasne pri sebe, moje si este tgrde a nejdú k sebe. Kedy sa to zmeni?

BritneyBitch

Menndy

Ano, od prvej chvíle sa mi zdaju male. Ved pozri galerku. Ja som si ich videla na fotke hned po opke, potom ked mi menili pooperacnu podprsenku.
Ty si si ich uz videla?

menndy

BritneyB

A prosim ta u koho si bola ? Lebo ja mam 400ml okruhle a ako teraz sa mi velmi pacia... A tebe sa zdali uz aj v skafaci male ? Ci jak ? Ci sa ti zmensili ?

No co sa tyka dychania to je pre mna asi najnarocnejsie z celeho zakroku ... A to najma v noci... Ale uz iba dva dni a vyberam tamponady... Ja som veru rada ze som si to dala naraz sice je to narocnejsie ale aspon mam uz pokoj.

BritneyBitch

Menndy

Som tri tyzdne po opke a mam 390ml okruhle. Zdajú sa mii mooc male. A daleko od seba, i ked dr. Vravel, ze blizsie sa jednoducho dať nedali :-(

Zatial su hodne tvrdé.
Ako sa cítiš co sa tyka nosa? Da sa dychat ustami? Som zvedava na fotky, hodis sem aj fotky nosteka pred a po?
Trosku lutujem, ze som nesla na dva v jednom ako Ty, mala by som pokoj :-)