Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

kosta123,

no tak do septembra by sa to dalo este stihnut.

Nechces skusit teda tu Trnavu? Ci aj to mas daleko moc?
za zakrok som ti napisala cenu, cena implosov pokial mentor vezmes, co doktor odobruje najradsej, tak sa to navysuje, ale vravel, ze on nezavrhuje ziadnu znacku a ziadnu nenatiska, nakolko za preferovanie ho nikto neplati :D:D:D
Dnes som volala kvoli terminu kontroly, majitel vravel, ze zatial na dany termin tam nemaju vela, cize vravim, ja som mala opku do 2tyzdnov od konzultacie a robi pekne prska. Ved dam aj dalsie fotky, ked konecne mi modriny zmiznu, mne sa tazko vstrebavaju

Titten

kosta123,

preco za 4roky? Nechapem.
Aha, teraz citam, ze az najskor jun 2014 otehotniet. Preco nie skor?

A teda prsia preco nestihas este v klude dovtedy poriesit? Aj ked ja by som fakt pockala s nimi najma nie hned po nich tehu

Titten

som sa nejako rozpisala :D

Kosta123,

ja ti nechcem do toho kecat, ale ked mas takto dieta naplanovane, ja by som pockala az potom.
Ja som prsia chcela riesit uz po prvom tehu, ked som dokojila, ze des, ale som vedela, ze chceme rozostup deti 2roky, a som si povedala, ze az ked odrodim si a odkojim....najma ak neplanujes teraz aspon 2-3r bez tehu.
Ved tolko uz vydrz. Mne sa velmi prsia po druhom kojeni este k horsiemu zmenili. Teraz uz hadam ostanu pekne s implosmi

Titten

MirusQa555,

to je idealna kalkulacia pri pripade, ze sa nic neskomplikuje, ale co ak?
Vies si predstavit, ze baba nejaka bude kvoli nejakym problemom cestovat cez celu republiku?
A o case ani nevravim. Mozno je trochu rozdiel, ak niekto je na rodicaku, alebo neviem, ci aj nejake studentky tu su. Ale ja som napr Cervena zavrhla najma jednak kvoli dlhej cakacke, a cestovaniu z BA do BB.
To je konzultacka, opka, stichy a kontroly a nedajboze by som mala komplikacie a co tam budem kolko chodit?
Ja som preto volila teda jedine BA kraj, nakoniec sa mi podarila ta Trnava s tym, ze tam som bola len na samotnej opke. Inak konzultacia, stichy aj kontroly mam v Pezinku, kam doktor dochadza tusim raz tyzdenne.
Aj tak s tym mam trochu kvoli praci problemy, lebo ved nikto nevie, ze som na augmentacii bola a nikto mi to nebude teda orazat ako navstevu u lekara. Kvoli konzultacii, co zial mi nevedeli nejaky schodnejsi cas dat, som si musela polden dovci brat. Na opku som ratala 2tyzdne dovcu, nakoniec doktorka mi PNku dala ochotne. No a na stichy som bola uz pocas robenia, ale som robila z domu, tak to nikto neriesil, ci som si odbehla, no nervy som mala, aby som sa rychlo otocila. O tyzden ma caka kontrola, zas sme riesili, ze aky termin cez obed, aby som to akoze aj obednou pauzou vykryla.
Neviem si predstavit do ineho mesta dalej cestovat kvoli tym kontrolam. by som uz ziadnu dovcu asi nemala. Takze nemozu ist vsetci na Vychod sa dat operovat. A inak co pises cenu, tak asi si v nemocke bola operovana, preto cena za lozko len 35eur, na klinikach beru vsade 100vku, a potom mame cenu rozdielnu v implosoch, ale ty mas anatomy, ci okruhle a aku znacku? Tam su totiz rozdiely, ostatne mam aj v TT rovnake ceny