Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

kosta123,

citala som tvoje prispevky, ze si NR zavrhla kvoli cene, co chapem, zial je to nova klinika a treba ju splacat, mozu si samozrejme zapytat, lebo to tam vyzera super a doktor Mladek je sikovny.

Co sa tyka Trsku si sa pytala, tuna Iveta84, co ide nakoniec k Mladekovi do NR bola u Trsku v BA na konzultacke. Tak cenovo neni nejaky lacnejsi, lebo jej navrhoval aj mozno nie tak potrebnu modelaciu, cize do 3tis sa nezmestila ani u neho.
Samozrejme tiez velmi sikovny aj niektore baby v galerke od neho prsia maju a krasa...ale neviem, ci zato, ze v TN by ta operoval, ci az tak by sla cena rapidne dole, ze sa dostanes na Siskove ceny. To skor pochybujem

Ja by som ti poradila aj toho Marsala, ono pokial by si si dala okrule implose, tak aj s mentormi maju cenu 2250Eur, co je super, plus konzultacka teda.
Terminy nema az tak vybukovane, vcelku stihali dobre, mne sa postastilo do 2tyzdnoch od konzultacky na opku ist a referencie mal dobre, aj niektore baby z galerky u neho boli.
Cize rozmyslam, koho by si este v okoli PN mohla skusit skonzultovat, lebo to co pises, sa mi moc nepaci pristup a bala by som sa tam ist, pravdu povediac.

Titten

ahojte, niekto sa pytal na cenu.
Ja som bola v TT u Marsala

Mam mentory anatomy, cize tam sa najviac predrazila celkova cena opky

Konzultacia 30eur (skusanie implosov)
Zakrok 750eur
anesteza 270eur
podprda 80eur
noc na klinike 100eur
implose 1550

spolu 2780 a su v tom aj pooperacne kontroly asi 3-4, stehy atd.

PLus platila som si predoperacne u sukromneho lekara, lebo som nestihala cez lekarku dalsich 70eur.

Cize ak by ste u neho riesili lacnejsie implose inych znaciek, a okruhle, tak cena ide rapidne dole to na Zapadoslov. neni zla cena. V BA alebo NR by som sa ani do 3tis nezmestila, lebo teda moj vyber bol mentor anatom a vedela som, ze lacne to nebude.

so.nickaa

Jany7543

Radsej sa setri aby sa ti nieco neprihodilo...nieje to sranda, ja sa budem snazit co najviac oddychovat a vsetko dodrziavat..teraz som to troska pokaslala, predvcerom som sa bola korculovat, vcera rano som sa zobudila a hrdlo som citila..ale nasadila som liecbu a uz je lepsie, takze v pondelok na mna moze vytiahnut skalpely:)
Inak nevies odkedy mozme zacat troska cvicit? Nehovoril ti?
Ty si tusim spominala ze ti chcel dat od 390 do 440 tak asi tam mal viac toho pripravene...no ale urcite sa ho opytam, ked ma bude kreslit a nejako ho uprosim ze nech da co najviac:)
A spokojna si s velkostou, s tvarom?:)

Jany7543

so.nickaa

ahoj no uz sa mam lepsie ale este stale to boli , vcera som uz bola cely den v praci ale vecer som bola velmi znicena tak som zostala doma dneska .... cele dni len oddychujem trosku doma sa premocem,, popracem a zase oddychujem, snazim sa setrit....lebo este stale citim tlaky a bolest, neviem ti povedat ci mam aj ine velkosti pripravenee to sa ho budes musiet spytat .... aj mne sa snivalo stale ale uz po opke ze som dala dole podprdu a boli male :D

16kristina02

bianka, tak ja teda netušim :-D ale fakt inak že riadne palky si za to pytaju, ja by som aj išla niekde kde to robia lacnejšie, len sa bojim....

bianka77

kristina

no ja anesteza 330€,lozko 149€,samotny vykon 1199€,konzultaciu 20€ mi neodrataju, implose 1020€...takze ako som pisala...to je asi ta pohybliva ciastka,ale je to v podstate podobne...tak ako dosiahnu nizsiu cenu?

16kristina02

bianka, no asi sa ta cena meni podla toho kolo si pytaju za zakrok, ja platim 1490e(zakrok) +1150e(implantaty) +200(anesteza) +100e(lôžko na jednu noc) -20e(zaplatena konzultacia)

bianka77

Kosta 123

Dr.Cerven,ale este jedno meno som tu zachytila v diskusii,ale nespomeniem si...ale bola to baba co bola nedavno...