Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vanes

bibi13, chcem sa ta spýtat, ked ti dávali dolu na prvej kontrole tie biele leukoplasty, to ti ako odlepoval, ja som si kúsoček len tak skúšala,ale to bolí ako ...

vanes

Viktoria21 no moja zlatučká vitaj doma,už som bola z tebe nervózna,že čo sa neozývaš.koooonečne píšeš. tie obväzy som si ja mohla dat dolu na tretí den, to znamená že v stredu ma operovali a v piatok ráno som ich dala dolu. ten pás sa dáva pri okrúhlych inplantátoch, aby tlačil ten inploš dolu.no čo ako si to zvládla, mne už je celkom fajn, dnes som bola doobeda aj v práci a už som aj šoférovala. ten chrbát ja mám vypodložený takým veeelkým vankúšom a v celku je to fajn.

menndy

viktoria21

ahojky, tak som rada ze si dobre dopadla.. prajem nech sa cim skor zotavis..:) mna to caka zajtra.. inac ty si kde bola operovana a u koho?

viktoria21

Vanes,Bibi 13,Matulka 23
Jaj este som sa vas zabudla opytat na kolky den po opke ste si dali tie vrchne obväzy na skavandry?A aj vam doktor nakazal dat na prsia taky stahovaci pas??

viktoria21

Vanes,Bibi 13,Matulka
Ahojte dievcata,dakujem ze ste na mna mysleli.Tak som 2 den po operacii.Ked som sa prebudila,tak fu mala som riadne tlaky na hrudniku.Nevedela som si vobec na to zvyknut.Citim sa ako keby som vazila este o 5 kil navyse.TAK mám MENTOR 375 ml,okruhle,cez podprs.ryhou,pod svalom.Stale si neviem na ne zvyknut.Dost ich citim,ale to asi preto lebo som teste po operacii.Dufam,ze si na ne coskoro zvyknem.Ako ste na tom s lezanim na chrbte?Druhy den a som totalne ulezana,striedam to sice s chodzou a sedom,ale chrbat ma velmi boli.Potom neviem,ci ste to ako ja mali,ale sem tam citim pichanie do praveho ramena a mam tlaky na hrudniku,ale tie dufam povolia.

viktoria21

Vanes,Bibi 13,Matulka
Ahojte dievcata,dakujem ze ste na mna mysleli.Tak som 2 den po operacii.Ked som sa prebudila,tak fu mala som riadne tlaky na hrudniku.Nevedela som si vobec na to zvyknut.Citim sa ako keby som vazila este o 5 kil navyse.TAK mám MENTOR 375 ml,okruhle,cez podprs.ryhou,pod svalom.Stale si neviem na ne zvyknut.Dost ich citim,ale to asi preto lebo som teste po operacii.Dufam,ze si na ne coskoro zvyknem.Ako ste na tom s lezanim na chrbte?Druhy den a som totalne ulezana,striedam to sice s chodzou a sedom,ale chrbat ma velmi boli.Potom neviem,ci ste to ako ja mali,ale sem tam citim pichanie do praveho ramena a mam tlaky na hrudniku,ale tie dufam povolia.

viktoria21

Vanes,Bibi 13,Matulka
Ahojte dievcata,dakujem ze ste na mna mysleli.Tak som 2 den po operacii.Ked som sa prebudila,tak fu mala som riadne tlaky na hrudniku.Nevedela som si vobec na to zvyknut.Citim sa ako keby som vazila este o 5 kil navyse.TAK mám MENTOR 375 ml,okruhle,cez podprs.ryhou,pod svalom.Stale si neviem na ne zvyknut.Dost ich citim,ale to asi preto lebo som teste po operacii.Dufam,ze si na ne coskoro zvyknem.Ako ste na tom s lezanim na chrbte?Druhy den a som totalne ulezana,striedam to sice s chodzou a sedom,ale chrbat ma velmi boli.Potom neviem,ci ste to ako ja mali,ale sem tam citim pichanie do praveho ramena a mam tlaky na hrudniku,ale tie dufam povolia.

Matulka23

Titten
Pracujem ako manikerka,ale tento tyzden som si dala len lakovacky a lahke potahovanie gelom nic tazke,musim pomaly pilovat lebo citim sval ako pobolieva inak v pohode celkom tak rez pobolieva a ked zdvyhnem ruky samozrejme, uz nech to je aspon mesiac :)

Titten

Jany, Bibi, Allice,

krasne prska mate. Tusim ani tolko modrin nevidno, co ja este mam a natieram sa heparoidom pravidelne