Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Vanes

S tym teplom mas recht.. to uz by som sa uplne zblaznila.. svrbelo by vsetko..;)) ja budem teraz v stredu 2 tyzdne po opke..

arara

menndy

neviem ci je vyhra ist prva- pretoze sa aj skor preberies z narkozy a to znamena cca o dve hodky viac bolesti.)
ten den tam je dlhy, nie je tam telka. mne sa dalo spat ale pani vedla mna mrle zrali od nudy. takze sa neponahlaj.)

menndy

arara

tak to ma veru nenapadlo...:) tak ja pojdem uz skor aby som mala aj casovu rezervu...:) tak uvidime kedy ma zoberu...:) hadam to tam vsetko najdem:)

arara

menndy

aj ja som mala byt 7:45 a sla som cca o 11.30. Baba pre do mnou asi dosla este skor. Takze podla mna je to tak, ze vsetky (neviem kolko vas bude) pridete rano naraz a podla toho ktora pride prva pojdete na salu.

vanes

bibi13 už aby to všetko prešlo a ty si koľko po opke? ešte že nie je teraz tak teplo, tak sa to dá ľahšie zvláduť.

bibi13

Vanes

Co ja ti viem.. asi hej.. niektory den bol v pohode a niektory den o nicom.. tak striedavo.. a vcera mi bolo dost na piiip.. dnes zase dobre.. a dnes som si zase na druhom prsku nasla trocha krvi.. zajtra idem na kontrolu, tak som zvedava.. nebooj to prejde.. musime vydrzat..

arara

vanes

mne ten tlak ustupil az po 7 dnoch, uz som myslela ze zosaliem a na 7 den sa stal zazrak.) vydrz urcite to prejde