Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mimix

babule prosim vas velmi vas prosim neam tu niektora 450 uextra vysoky profil profsim vas o jednu fotku na moj mail mmichala.alaxova@gmail.com velmi mi to pomoze neviem sa rozhodnut :(

LiluM3

Vďaka baby, tak teraz už to nebudem riešiť. Len škoda, že ani jedna z vás tu nemáte fotky po opke, ťažko sa mi to potom predstavuje :)

henka88

LiluM3
ahoj, ja som tiež od Paliatku a nemusíš sa báť. Medzeru a dooosť veľkú som mala aj ja ale keď sa prsia usadili a zmäkli (tak sa to úplne zjemnilo, vyzerá to prirodzene. A zas nie každá môžeme mať 1cm medzierku, keďže veľa závisí odtoho ako si bola pred opkou stavaná. Ale určite to nerieš takto skoro, prsia budeš mať krásne a zbytočne sa stresuješ. Chce to len čas. drž sa.

bittersweet

LiluM3 odporucam ti prsia vobec nestudovat minimalne prvy tyzden resp.aj dva, ako ti asi Dr.Paliatka kazal:)) uvidis ako sa zmenia, ja som tiez z mojich chytala infarktove stavy, pooperacny opuch a celkovo ta neforemnost este neusadenych prs- no nic moc! len bud trpezliva, budes ich mat krasne neboj, ty si mala pekne prsia aj predtym, na tom sa neda nic pokazit:)