Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vikusik99

silvia2903
no, naadhera:)...v tej podprde prsia nemaju chybu:)..uz sa mozes naplno vytesovat!:)..Inak, kocky..a uplne bez podprsenky pod tielko napr. to sa kedy moze?

MirusQa555

Ahojte baby prosim poradte ako sa dostenem do galerie.Posielala som tam uz aj foto,spatne mi prisiel e-mail ale nic viac.Dakujem

Nena1

Silvia2903
krááásny dekolt :-) Prosím Ťa, po koľkých týždňoch si už mohla dať prsia k sebe? Aj ja mám dosť veľkú medzeru medzi prsiami. Mám tiež širokú hrudnú kosť a aj doktor ma upozornil, ešte pred opkou, že ich budem mať viacej od seba. Ale v podprde to u Teba vyzerá fakt krásne. Ja som momentálne 4 týždne po...

vanes

tak ahojte kočky, dnes som 3 deň po opke, je mi celkom fajn, bolesti už dnes zatial nemám, iba také pnutie.aj spánok už bol fajn, bola som len 2krát hore za noc.dúfam že mi to tak vydrží a nič zlé sa nestane. viktoria tebe strááášne moc držím palčeky, dá sa to zvládnut,hlavné je íst tam bez strachu a nie v strese, telo je potom pokojnejšie a lahsie to zvláda. ja som mala strach dva dni pred opkou ale den pred tým vôbec a ani v ten den, a ked som tam prišla doktor ma ešte pokreslil hned mi napichli ihlu odviedli ma na sálu a ani s anesteziológom som sa nerozprávala, len sa mi predstavil a dal mi dvakrát sa nadýchnut a už som spala ako drevo. budenie si pamätám až na izbe. Ten deň som len predriemela a v noci už bolo lepšie. ak by si chcela niečo vedieť, tak v pohode sa pýtaj všetko ti napíšem.