Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

menndy,

ty si sa pytala na nejake ubytovanie v BB. viem, ze baby chodievaju do penzionu Bella... kuk na internete...je to par metrov od novamedu asi 3 minutky peso. jedna noc sa tam da v pohode zvladnut :)

BritneyBitch

Silvia2903

To musi byt nadherny pocit, kupovat nove podprsenky a tricka s vystrihmi :-D

Dufam, ze ani mna nebude boliet ci stipat vyber stehov, neviem preco, ale bojim sa toho :-/

bibi13

Viktoria21

Ja som si kupila nocnu koselu na gombiky v Mark&Spencer a tu nosim teraz na doma.. na klinike som bola len v skafaci a v nohavickach..

Titten

No a velka radost, vyskusala som si sportovu podprdu, co som pouzivala pocas kojenia na behanie, tak sedi ako uliata, je riadne pevna nieco ako skafac. Velkost 70D Tak ked skafac operem, mozem toto nahodit

A potom mi trklo, ze ked som triedila skrine a vyhadzovala veci, mi bolo luto zahodit uplne nove podprdy, co som parkrat na konci tehotenstva mala velkost 70D. Uvidime, ci mi potom o mesiac budu dobre, su kosticove, tak som to teraz este nechcela skusat. Ale tesim sa, lebo hned 3novych podprd naslo este svoje vyuzitie:D

Silvia2903

Vikusik99
BritneyBitch
no mne doktor dal tu vodu s ktorou nas pooblieval na preveze,takže som sa mohla doma poriadne očistiť. Prsia som mala prelepené do vyberania stehov čiže dva týždne, ty kedy ideš? nemáš sa čoho báť, vôbec som to necítila...Keďže si mi napísala, že môžem s kosticami, tak hneď som dnes kúpila, pofotím a večer pošlem a aj ty by si mohla Vikusik99...

Titten

BritneyBitch,

zavisi velmi od materialu. Teraz som akurat si bola skusat take elasticke tricka, ze ci a ako v tom do prace budem chodit. Nechcem, aby vedeli, ze som bola na opke, tak trosku su take volnejsie a vdaka skafacu som tak stiahnuta, ze vyzera, ze max o cislo sa zvacsili, ine to bude bez skafacu, ale to ma este casu vela.
No tak take natahovacie idu aj obliect aj vyzliect, ale pyzama mam take nenatahovacie matrose a su uzke, teraz na cece budu uplne vypasovane a to by som nevyzliekla urcite.

Matulka23

Iveta84
ďakujem :)

viktoria21

na klinike som mala len prdprdu a gatky, doma z pyžama nohavice a väčšinou len podprdu alebo som len v župane, dnes som si dala tričko s priatelovou pomocou lebo ešte úplne nedvihnem ruky

BritneyBitch

Titten

Ja si tričká uz tyzden obliekam a vyzliekam sama, az vcera som mala taky top, ktory som vyzliect nevedela. Presne ak si napisala, citila som sa ako noznicovoruky edward, krutila som sa ako keby som mala besnotu, neslo to!! Nakoniec cez boky som to nejako stiahla dolu :-D

Titten

viktoria21,

uplne kazdy to rovnako riesil.
Vrch pyzama netreba. Kazda z nas spala na klinike len v skafaci, alebo obviazana. Niekomu je teplo, tak len v nohavickach sme boli, ak je ti zima, pyzamove gate vezmi, ja som mala zbalene, ale netrebalo ich, bolo mi teplo.

Inak ja aj doma spavam tak momentalne, ze spodok pyzama a iba v skafaci, zakryta po krk, aby mi zima nebola. Lebo este normal vrch pyzama neobleciem, teda skor potom nevyzleciem