Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

No podarilo sa nastastie, ale citila som sa ako coperfield ked z retazi sa oslobodzoval. Uff
zajtra opat veci na zapinanie vpredu

Titten

Baby ja som uplne blba asi.
Dnes som sa navliekla do tricka normalneho, islo obliect a chcela som sa ist osprsit a cece odfotit a neviem si to triko vyzliect. Muz dojde az v noci nema mi ako pomoct no blba som. Poradte ako nato, nechcemho strihat noznicami, ale tie ruky nedam teraz vyssie

16kristina02

kosta123

vypočitali mi že budem platit 2920e, a bola aj moja krsna so mnou aj ona ide na opku ako ja ale bez korekcie a ona ma taku istu cenu ako ja....

bpetra74

zoja 83
zaujima ma vsetko, co to obnasa, uvazujem nad tym uz dlho, a vposlednej dobe coraz castejsie. U koho si bola, v ba? Operacia? Pooperacne stavy? jazvy? ... cokolvek co ma hlavne povzbudi :-) Mozes aj sem: bpetra74@gmail.com.
A vopred dakujem, ze sa nasla dobra dusa, co mi helfne psychicky :-)

Susy1982

Mirusqa555
za konzultaciu sa vobec neplati ja som mala do 2tyz. od konzultacie,personal a vsetko je na vysokej urovni,mrzi ma ze nemas s lekarmi dobre skusenosti,snad sa to zmeni,vsetko je tak trochu risk ale bez risku by sme sa asi tak povediac unudili ...pytaj sa pokojne co ta zaujima len odpoviem az neskor pracujem na smeny a idem prave do prace...