Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nunik_

Lilu M3
ja mam 163 vysku a 53 kg, takze mi kludne mohli dat 325, nebolo by to nevkusne ani prehnane a myslim, ze aj 350 by bolo ok. Velkost mam 75 B. Kolko mas po zakroku ? A teda ak mozem vediet, mas aj dieta? :-)

LiluM3

nunik_
No merala som sa zatial len v tej sťahujúcej podprsenke a mám 85cm. Veľkosť podprdy popravde neviem, nemala som ju ešte dole. Ale tipujem tak 75C alebo 80C. Prijala by som aj väčšie prsia ale vravím si, že na čo si nasilu dávať čo najväčšie, radšej som si nechala poradiť niekým skúseným a verím že keď sa usadia a dostanú svoj tvar, že budem ešte rada :) A imploše mám nagory 330cc stredný profil. Výšku mám 161cm a váhu som mala 48kg.

nunik_

Lilu M3
Mozes mi napisat aku mas velkost podprsenky a kolko obvod v cm? Mas nagor? Ja mam 300cc mentor,vysoky profil. Chcela som 325 alebo 350 ale z rovnakeho dovodu ako tebe mi nechceli dat vacsie.

LiluM3

anna.m
Velkosť mám 330cc stredný profil. Chcela som 360cc ale dr. povedal, že som drobná a že by to už nebolo pekné, tak som si nechala poradiť :) To spanie na chrbte, tiež som sa obávala, ale teraz som rada, že aspoň na tom chrbte sa môžem normálne vyspať. Čo som tu tak čítala niektoré holky čo písali, že nevedeli vstať z postele a nič robiť sami, ja keď sa po ránu rozhýbem (ráno je to také ztuhnuté celé) tak som celkom pohyblivá, aj na wc aj viacmenej všetko ok. Akurát niektoré klučky na dverách mi nejdú a tak. Dávam si teda pravidelne 3x denne tabletky od bolesti, takže aj preto to asi tak dobre znášam. A keď už to bolí, tak ani nie zospodu ako sú rezy ale z vonkajších stran po bokoch. Ale ako už som vravela, nieje to nič čo by som nazvala nejakou ukrutnou bolesťou :)

LiluM3

bittersweet
Tak dúfam, že to čoskoro prejde ta necitlivosť, je mi to také nepríjemné..
Inak, mali ste aj vy baby po opke nafuknuté brucho??

bittersweet

LiluM3 tak to je super, neboj budes rychlo fit a prska si budes coskoro uzivat!:) jasne to je normalne ta necitlivost, ja by som povedala ze to stale neni este celkom ono a to som skoro 6 mesiacov po operacii- mam anatomy 330ml a hlavne v tej spodnej casti, kde je prsnik najviac zvacseny. bradavky som citila od zaciatku normalne, ale mnoho bab tu popisovalo dlhodobo znizenu citlivost v bradavkach napriklad.

LiluM3

bittersweet

Ďakujem :) ja som už včera večer,v deň operácie išla aj sama na wc, aj si sama sadám, aj keď občas ma musia potlačiť od chrbta. Takže na to aké som mala obavy, som celkom pohyblivá, už sa ale teším napriklad na nedelu lebo verím že už to bude zase lepšie :)
A inak, necitlivosť na prskách je prepokladám normálna takto po opke? Sa chytím ale necítim ten dotyk.