Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

BritneyBitch

Titten

Mne ich budu vyberat najskor po dvoch tyzdnoch od operacie.
To si ina frajerka, ze si uz sama umyvas vlasy!! Ty mas tiez vkladane pod sval, ze?
Citis este vobec nieco na hrudniku? Tlaky a podobne? Rano Ti prsia nepuchnu?

16kristina02

ahojte.

baby moja kamoška bola na opke pred mesiacom a ona mala stehy vstrebatelne, to podla čoho sa davaju klasicke čo sa vyberaju a take vstrebatelne, ja som asi šiši ale po poslednej laparoskopii čo mi robili v novembri sa tak bojim stehou jak nikdy, tak mi to zašili že mi doktorka nevedela stehy pod chrastami naist, to bolo ina bolesť, fuj až som sa potila :-D

Titten

ja sa sprsim len od pasa dole, pazuchy vytieram vlhcenymi obruskami poriadne, vlasy v predklone umyvam.
V utorok idem na vyber stehov, tak potom bude cela sprcha.

Baby, vam na kolky den vybrali stehy? Ja budem presne 7mi den po opke na vybere stehov. Nemali ste ich niektore aj dlhsie?

milatka4

Matik
ďakujem. Ty si mala hneď po opke pekné prsia a sú stále krajšie:).
Titten
bola som vo štvrtok, dnes mi je už oveľa lepšie. Ľavé prso mám opuchnuté ako bombu a ráno keď som vstávala, tak mi v ňom žblnklo. To by malo byť podľa pokynov sestričky v poriadku. Strašne ma tlačí skafáč, najradšej by som ho dala dole, ale vydržím.
Malý sa vkuse pýta na ruky, bez maminky ani na krok, nedovolí nikomu inému aby ho prebalil. Jasne že ho nedvíham, ale ťažké to je vysvetliť 2 ročnému prečo mama zrazu nemôže nič.

lluciaa1211

Vikusik99
Ja som už skoro 3tyzdne po. Sprchovala som sa cela až po vybraní stehov. Ty si písala že si 6dni po? Kedy ideš na kontrolu?