Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vikusik99

titten
neviem..ja som myslela, ze sa to nemoze..ja som to citala, ale zrejme to pisali tie, co maju rezy v podpazusi a to mi vobec nedoslo:)..niekedy, neviem kde mam hlavu?:)

vikusik99

lluciaa1211
super kocky...ste ma strasne potesili:)...ty sa uz mozes sprchovat..ja som skor myslela nas, ktore este skafac nemozme dat vobec dole a mame stehy:)..ja mam tiez rez pod prsiami..:)..tak, ja idem do sprchy a vystriekam sa poriadne deodorantom:)

matik8

vikusik

jasne pokial mas rez pod prsiami tak si mozes dat deodorant, tie co mame rez pazuchou tak sme nemohli az kym nam nevybrali stehy

arara

nie jaj mam gulate...ty mas kolko ml?

lluciaa1211

Vikusik99
Ja mám rez pod prsiami a "podpazušník" :) používam od operácie vždy. Ani doktor neupozornil na to, že by som nemohla. A po sprche sa natieram tiež tým kokosovym olejom - pýtala som sa ho, že si môžem aj jazvy pretrieť.

Titten

vikusi99,

ja si davam rexonu spray do podpazia. preco by sa nemalo? ja mam rez pod prsiami.
inak vcera som si podpazie aj oholila akotak. dnes som si sama vlasy umyla.
ja mam posledne 2dni vacsiu bolest v podpazi, resp az po bokoch hrudnika. Vecer som mala taky pocit, ked som sla spat, ako som lahla, myslela som, ze mi asi exploduje hrudnik. Neviem, ci cici puchnu, ale ja som v tom skafaci taka natrieskana posledne 2dni, ze konec.
A zacina ma svrbiet medzi prsiami.
Uz sa tesim na utorok, ze aspon ta vata pojde prec.

lluciaa1211

vikusik99
Moja malá sa vyspala prvý polrok života a teraz je tiež riadne žihadlo. Sestra má dvoch synov a ja staršieho syna, ale malá je najbesnejšia z nich. Aj babina vždy skonštatuje, že takéhoto diviačika malého ešte nezažila. Ale radšej nech je živšia ako dáky pampuch prispatý :)

vikusik99

all
kocky, mozno sa budete smiat tejto otazke...ale, deodorant si pod pazuchu vobec nemozem strieknut?Ved, to by sa ku prsiam nemalo nijako dostat, ci?Ja sa tak zle citim, ked sa hore iba tak utieram:-/...