Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vikusik99

lluciaa1211
dakujem za odpoved...:)so stolickou na krmenie nebude problem, lebo ona do velkej ist nechce, takze papa v kresielku a to je nizko...takze, to je fajn:)...do postielky, ju nejak vylozim...no a do autosedacky, to este vzdy budem chodit s manzelom..tak, to bude ok...:)...snad, to nejak spolu zvladneme:)..dakujem ti, za rady:)..a inak, to mas super, ze mala tolko spinkala, ked bola malicka...nasa nespala takmer vobec, a ostalo jej to doteraz:)..je to riadny cert!:)))

matik8

lluciaa1211

mna vzdy bolia kolena ked ma prsat :) a odkedy je takto vonku aspon u nas zamracene, uz asi tretí den tak citim viac tie prsia, hlavne rano. takze moze to byt aj pocasim :) a hlavne ma tie jazvy viac bolia na dotyk su uplne citlivé

anonym erik

no podla mna su makksie, ale ja som necitila od zaciaktu ze by som tam mala dva kamene, mozno tym ze mam "len" 375 :)a vcera som pozrala ze sa mi zda ako keby som mala lavy vacsi :D ale asi som ho mala opuchnutý. ale normalne sok najprv
ano po 3 týždnoch cez den kosticovu nevystuzenu, a dalsie 3 tyzden na noc skafac, s tym ze mne bolo nakazane ten pas nosit este cez noc, tak ho nosím

anonym_76

matik8
dakujem za odpoved.
a prsicka mas uz makke?
s podprdou to je ako?po 3 tyzdnoch nosis uz cez den podprdu s kosticami...? a na noc ten skafander..?erika

lluciaa1211

Matik8
Myslíš, že počasie nám vplýva na cici? :) Aj mna dnes viac bolia. Nikdy som nechapala ked niekto povedal napr. "boli ma koleno bude pršat", lebo som nikdy žiadnu ranu nemala. Teraz mam meteo stanicu na hrudi? :)))

matik8

arara

no nie su uplne hrube ale ani uplne tenke. take klasicke ako byvaju na podprdach. ale ja si ich este praveze zatahujem aby drzali pevnejsie.

anonym_76

dakuje. praveze mi skor rozpraval co na ne nedavat, nejaké aromatické kremy a tak,ale deodorant mozem normalne pokial neni nejaky parfumovy...ja si na ne dávam ten bio kokosovy olej iba...a dnes ma aj bolia na dotyk ale to z toho pocasia, ma bolia vsetko jazvy a kedze tieto su cerstvejsie tak tieto citim uplne

anonym_76

matik8
ahoj, krasne prsicka mas.mozem sa opytat, ako sa ti kazal cerven starat o jazvicku po vybrati stehov..?co ti kazal na nich davat..?dakujem erika

arara

matik 8

dakujem, taku som si kupila, len sa mi zda ze ma tenke ramienka na to, aby udrzala vsetko na mieste. lebo tie skafacove, to su megaramena. ty mas s hrubymi ramienkami?

matik8

arara

nam povedal ze kosticovu, nevystuzenu, kosticu najlepsie kovovu nech si ju prisposobis okolo celeho implant. ale to nie len na prvy tyzden, zatial mam tieto stale.
po 3 tyzdnoch v skafaci sme si mohli datu tuto co som napisala na najblizsie 3 tyzdne. po 6 ttyzdnoch od opky ideme na kontrolu a tam nam povie dalej ze co ako

lluciaa1211

Vikusik99
Hlavne pomaly s malou, snaž sa ju čo najmenej dvihať. Najhoršie je ju vykladať do krmiacej stoličky, hojdačky, postielky a vane. Tomu sa snažim vyhybať. No a autosedačka to je tiež dosť vysoko :( Moja vôbec nie je na ruky naučená, lebo keď sa narodila bola taká dobručká, veľa spinkala a málo som ju nanášala. Vtedy skôr syn sa vešal na mňa, žiaril že mame bábu :) ale on už má 4roky, s ním je teraz v pohode. Občas mi aj niečo pomôže.
Celkom sa to dá zvladať, ale opatrne.
S bolesťou som aj ja niekedy že jeden deň som úplne v pohode, ale napr. dnes mám dake bolavé prsia. Aj som dosť zle spala. Ale to je individuálne, každá sa hojíme po svojom a po takom zásahu do tela sa ozaj musíme šetriť. Aj keď ťa nič nebolí, neznamená to že si už ok.
Drž sa, nejako to zajtra zvládnete s maličkou! :)