Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

monikasss

Čawte babule,
chcem sa len spýtať či aj po niekoľkých mesiacoch cítite občas jazvu alebo nejaké pichnutie v prsiach alebo malú bolesť či už po nosení podprsenky alebo po nejakej činnosti. Ja mám jazvy celkom dobré ale mám ich citlivé občas na stlačenie. Som 5 mesiacov po opke.

matik8

nanka, menndy

nebojte sa baby, u dr. cervena sa necievkuje, ani dreny sa nedavaju...sestricka pomaha ist na wc v pohodicke...nos vas boliet nebude vobec, a myslim ze by ste mali aj zvladnut tie nohavicky hore dole, ja som mala v den opky aj menzes takze aj to prebalovanie som zvladla sama :)

a inak som este nepocula ze pri augmentacii alebo rhinoplastike sa cievkuje? nepomylila si si to s drenami?

Jany7543

barboraF

No asi tam budem musieť zavolať ja že prides namiesto mna... ja tam zavolam buduci tyzden , napis mi tvoje meno priezvisko a telefon do mailu ....keby sa pytali alebo ako sa dohdoneme ?

arara

nanka

nie je to bolest, ze by si sa isla zblaznit, ale ani prijemne. taky natlakovany hrudnik, prvy tyzden tazky, budes ako robokop.)ale nic co sa neda vydrzat. ja som po tyzdni sla do prace a v pohode som to zvladla. dnes som 19 dní po a cítim sa veľmi fajn. len ráno čo to zacítim (rána sú všeobecne najhoršie) ale už fungujem už viac menej normálne. a už od pondelka môžem normálnu podrsenku, ktorú som si bola dnes kúpiť, takže sa už vytešujem zo svojej prvej nevypchatej podprsenky.

nanka

arara,

no to si ma potesila teraz dakujem :) ja som aj bola kludna co sa tohto tyka...ale ked to tu niektore baby pisali o tom cievkovani, tak som kusok zneistela :) a ty ako pocity po opke - bolo to velmi hrozne?

arara

Nanka
u cervena maju ine pomocky, sestricka pojde s tebou na wc a pomoze ti dat dole a naspat gatky.) to maju miesto cievkovania.)

vikusik99

lluciaa1211
ahoj...ja mam tiez 13 mesacnu dcerku..a som 6 dni po opke...v ppondelok, uz asi budem na nu cez den sama...ja som z toho hotova, co budem robit?!..Mala sice uz davno chodi, ale aj tak sa rada vlaci po rukach..:-((.
a inak kocky, mna uz takmer nic neboli...je to fajn?Ale, ma boliet nieco ma?Citim, len take zrnenie v pravom prse stale...co to je?