Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

baby,

par stranok dozadu som citala nieco o cievkovani... tie, ktore ste boli u dr. cervena a mali ste robene nos+prsia spolu boli ste cievkovane? prosim prosim povedzte, ze nie :O
nechapem preco sa to robi, vsak je to kratky zakrok a po nom je prave ziaduce to rozhybanie, takze?

lluciaa1211

Britney
No, moja mala je rada v kočiku, aj doma ho velmi využijem, ona v ňom rada aj spinká. Takze do kočíka ju dviham, nieje to tak vysoko. V ňom aj papá kým sme cez deň samé doma, lebo stoličku máme vysokú a ťažšie by som ju tam vkladala, keď je doma manžel tak mi ju vykladá všade on. Prebalovanie je boj, to ju zase tak nasmerujem aby liezla sama na posteľ, trochu jej potlačim riťu :)
Uspávam ju večer v kočiku a manžel ju preloži do postielky. Väčšinou spí celu noc, ale stane sa asi tak raz za týždeň že v noci plače a neviem ju ukludnit na rukách tak zobudim muža a preloži mi ju do milovaného kočíka a v ňom ju ukludním, potom ju zas ocko šupne do postielky. Neviem čo má s tým kočíkom, od malička vydržala niekolkohodinové kočikovania.
Cez deň sa hráme v izbičke alebo na dvore, celkom pekne už chodí, len trosku ju treba istiť. Pri kúpani zase ocko asistuje.
Najhoršie je keď chcem ísť do mesta, vložiť ju do auta, mám vysoké terénne auto takze dosť zle je ju tam vykladať. Tak isto aj kočik do kufra je vysoko vkladať :( keď už som v meste tak niekoho poprosim aby mi pomohol. Vždy len známych, cudzích neotravujem :) parkujem na namesti pred manželovou prácou takze tam stále niekoho odchytím :)))
Rozmyslala som že si požiciam kočik od svagrinej aby som mala stále jeden doma a jeden v aute, to je najťažšie co musím dvihat tak to by mi dosť pomohlo.
Ak máš muža doma, že nechodí za prácou preč a pomôže ti aspoň podvečer a pri kúpani, tak myslím že je to celkom v pohode.
Keď idu baby po opke do práce po nejakých 2-3tt tak nie sú na tom lepšie, si myslim.
Drž sa, nech ti maly pampušik trošku pomáha sám so sebou :)

bibi13

Angie77

Na zmuve nie je napisane, kolko a kam dava implos.. a je tam dodatok, ze lekar moze zmenit postup operacie, ak sa tak docieli lepsi vysledok.. alebo nieco take..