Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

zoja83

moja Dr. CERVEN je naozaj TOP podla mna a to cakanie u neho stoji za to. Ked si aj na foto pozeram pracu tak naozaj vie urobit, neviem ako, ale dokonalost. Odporucit ani nehovorim.
Len mi neda spytat sa ta, cim to zacalo, Preco ti robili reopku? neprijali sa implose alebo to bola lekarova chyba. Viem,ze je to nadlho len nerozumiem, preco po 9. mes. sa ti zacalo robit hentake nieco s prsami.
No i tak, drzim palce a spravne rozhodnutie :)

zoja83

vikusik
uplne prvu v chirmede v r.2007

co sa augmentacie tyka tak to bola prva v marci 2011 a druhu som mala v decemb.2011 CHirmed,vybratie marec 2012 Ocenas a uprava marec 2013 :DDD som si to poplanovala celkom dobre nie???

zoja83

leus
ahoj a ty ako?este tu chodis?no o kacmarovi to vie cele KE ale zevraj nastupil len nedavnoo....:)a mozno su to len reci mozno doteraz nenastupil

zoja83

titten
lekar tam uz nepracuje je na odvykacke...no mozno aj pri mojej opke na niecom bol ked mu to trvalo 8 hodin co som bola v narkoze...neda sa mi neopakovat to tu zase...si neviete predstavit co to s vami taka dlha narkoza urobi ako keby vas vagon presiel a pracovali tam dvaja dr jeden robil prvu opku a ten druhy robil druhu a plus aj s tym prvym ked uz nevedel co ma robit,uznali si pochybenie ale nevratili mi ani cent a ani za vybratie u Ocenasa 1400eu mi nepreplatili ani cent aj ked mi to do oci povedal a prislubil ze tak urobi

zoja83

titten
lekar tam uz nepracuje je na odvykacke...no mozno aj pri mojej opke na niecom bol ked mu to trvalo 8 hodin co som bola v narkoze...neda sa mi neopakovat to tu zase...si neviete predstavit co to s vami taka dlha narkoza urobi ako keby vas vagon presiel a pracovali tam dvaja dr jeden robil prvu opku a ten druhy robil druhu a plus aj s tym prvym ked uz nevedel co ma robit,uznali si pochybenie ale nevratili mi ani cent a ani za vybratie u Ocenasa 1400eu mi nepreplatili ani cent aj ked mi to do oci povedal a prislubil ze tak urobi

zoja83

titten
lekar tam uz nepracuje je na odvykacke...no mozno aj pri mojej opke na niecom bol ked mu to trvalo 8 hodin co som bola v narkoze...neda sa mi neopakovat to tu zase...si neviete predstavit co to s vami taka dlha narkoza urobi ako keby vas vagon presiel a pracovali tam dvaja dr jeden robil prvu opku a ten druhy robil druhu a plus aj s tym prvym ked uz nevedel co ma robit,uznali si pochybenie ale nevratili mi ani cent a ani za vybratie u Ocenasa 1400eu mi nepreplatili ani cent aj ked mi to do oci povedal a prislubil ze tak urobi

zoja83

vikusik
no ano aspon ze Kacmar uz je tam kde ma byt...len par zien na to muselo doplatit aby sa nieco pohlo ..skoda..:(
mna prvy krat operoval Magdo a reopku robil Magdo s Kacmarom...asi tolko k tomu ak budes mat dake otazky napis mi email zoja83@azet.sk

bibi
ano bavili sme sa aj o tom ...o implantatoch..je to na mne dr nema proti tomu nic...len po tych vsetkych operaciach mam strach a som stale na vazkach...ale takto asi nechcem ostat do konca zivota a dr Cerven ma anjelske rucicky tak hadam daco vykuzlime...:)