Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

123kvetinka123

Ked mam navrhnutu pooperacnu 85D tak to znamena ze si budem kupovat aj ostatne podprsenky 85D ? nevyznam sa v tom :D tak by som rada vedela ze ci sa lisila velkost pooperacnej podprsenky od tych klasickych co ste si po operacii kupovali? :) dakujem :)

Titten

BritneyBitch,

ahoj, ty si teraz 5ty den po opke? Nejak sa to zhorsovalo po dnoch, ci ani nie?
MNe sa zatial spi dobre, tych 8hodin pospim na chrbte v pohode, potom uz vstavam, lebo chrbat citim. Akurat vraj desne chrapem na tom chrbte, ma muz budil v noci, nech aspon hlavu dam na bok:D

Ja som sa bala, ci dnes nebude nejaky vacsi opuch a ako sa bude vstavat, ale dobre vsetko.

Jediny problem mi zaludok robi, ako mam skafac stiahnuty, tak na spodu mi to tlaci trochu aj na zaludok, vobec mi netravi, jem len preto, ze nieco zjest musim, vecer mi aj prislo trochu zle, nastastie som nevracala.
No a boli ma skor podrebrovy obluk ako prsia, co nechapem

Titten

so.nickaa,

na tu PNku sa normalne spytaj obvodacky, ci by ti dala na tento zakrok. Ja som sa bola spytat a este na mna oci pucila, ze jasne a preco by som nemohla mat PN, ze ved socialka s tym, ze ide o kozmeticky zakrok absolutne nic nema, a zdravotka predsa nic neplati, kedze si to cele hradime sami.

Takze za opytanie nic nedas, v najhorsom ti povie, ze nie a budes brat dovolenku.

BritneyBitch

Jany7543

Dakujem, každým dnom je to lepsie. Len noci sú tazke, boli ma velmi chrbat a neviem si nájsť polohu.

Ako tu pisali baby, netreba Ti skoro nic ;-) lezala som v nohavičkách a skafandri.
Vezmi si hygienické potreby, papucky Ti asi daju. Mala som žuvačky a tic tac, casopis a hlavne mobil :-)
Rýchlo Ti to zbehne a aj cesta domov bude fajn, mna osovne visc boleli cesty autom po sekcii, vedy som citila kazdu dieru na ceste :-)

Jany7543

BritneyBitch

No veď hej on mi inak tento dátum ponúkal už na konzultačke ale som chcela trošku neskôr ale teraz mi vyhovuje :) a ty sa ako máš ? Čo všetko treba pobaliť na opku ?

lluciaa1211

Jany7543
Ja to mám tiež skoro 200km. Cestovanie je úplne v pohode. Tak nejaká pretekárska jazda by asi dala zabrať ale mna manžel viezol ako vo vatičke :)

so.nickaa

Jany7543

Fuha tak to mas toho dost ze skola aj praca..No to ti neviem povedat lebo ja som si PN-ku este nikdy nevybavovala..ale ked mas nejaku znamu lekarku myslim ze by nemal byt problem..

Jany7543

lluciaa1211

Ak som dobry čítala bývaš ďaleko od Nitry však ? Ako si zvládla cestu? Lebo ja to mám tiež cca 240km :(

Jany7543

so.nickaa

No jasné veď uvidíš koľko vojde :))
Noo veď som poriadne celú noc nespala len som rozmýšľala že čo a ako :D Lebo ja mám tiež skúšky + v práci je to také kadejaké ale idem asi , nech mám pokoj :D
Myslíš, že mi obvodná dá PN bez problémov ?