Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

Elissa

ja zasa pod prsnikom....a tiez som myslela, ze z pod pazuchy.Takze vsetko co som predpokladala ja-tak presne opacne....:) ja som asi nejaka divna :))Ja potrebujem vyplnit objem hore,ale je zasa pravda,ze som dost chuda....vidno mi rebra, hore mam navyse zvlastny upon rebra...je take vystrcene...tak okruhle by asi fakt bolo velmi vidno.
Anestezy sa neboj...pichnu ti do zily a nestihnes napocitat do 10....na maske sa robia len kratke zakroky,budes normalne zaintubovana.Ak aj prikladaju na zaciatku masku...ide cez nu len kyslik...to skor na predychanie a upokojenie :)Neboj to zvladneme :)

Elissa

Britney a Titten

Dakujem dievcata. To hadam prezijem, pichnutie do zily. Stres to bude urcite, este to tak neprezivam, ale ked sa bude blizit termin, tak nervy budu hrat. Ale tesim sa. :-))) Konecne sa mi splni sen.

Este som sa chcela spytat na profily. Mam navrhnuty vysoky, niektore foto v galerke sa mi pacia aj so strednym. Na konzultacii som sa prave na profil xabudla spytat. Doki hned navrhol vysoky. Myslite, ze bude efekt prs prirodzeny?

lluciaa1211

so.nickaa
Ahoj, neboj sa anatomov ani veľkosti akú ti dr navrhne. Myslím že je fakt dobrý, ja som mu ukázala aké prsia sa mi páčia a on rozhodol aké mi dá. Nechala som to na neho a som veľmi spokojná :)
Vyrovnaval mi rozdiel P390 vysoky profil a Ľ420 stredný plus.
Dnes som bola na vyber stehov a kúpila som si podprdu 80D a tá je dobre naprataná :)))

1cokoladka1

Ahojte,
po akom dlhom čase sa dá isť na ďalšiu operáciu? Rozmýšľam nad väčšími a neviem či po roku je vhodné zasahovať do pŕs. Máte nejakú skúsenosť?

Ďakujem :))

smejo251

Anonym
Dakujem pekne.no vysku mam 165 a vahu 52kg.obvod mam asi 75 podla podpiry.mna predtym niktoo nemeral.teraz mam C aD kosiky.

smejo251

Anonym
Erika bola som v procari robi tam ale robi aj na mojmirovej.neviem ako sa vola to centrum.ale vraj v proceri je to lacnejsie o nejake 4 stovky.