Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Jany7543

Sono som si spravila uz dneska a predoperacne si budem robit vo svojom meste kedze niesom presne z Nitry.
Dal mi 10teho, poprosila som ho o co najskorsi termin, to ma potesilo, bala som sa ze mi da az nejaky jul.
Jooj toto som si ani precitat nemala ze 440-390..ja som tiez tak velmi chcela neviem preco take male som schytala:((
Myslis ze by som mu mohla este napisat ci si nemoze prichystat aj tie 440-390, keby sa nahodou zmestilo? lebo sa velmi bojim ze tych 390-345 mi budu male:-/
A ty si bola kedy na konzultacii?

Jany7543

so.nickaa

Ahoj ja idem 12.6 do Avelane .... a tebe dal už 10-teho ? A bude ti tam robiť aj predoperačné ? Mne áno a budem mať menotry anatomické 390-440ml uvidime kolko vojde :)

viktoria21

Titten

A ako dlho budes cestovat v aute?potom daj vediet ako to dopadlo,lebo ja po obke budem cestovat autom 3 hodiny,tak ci ta cesta sa da zniest:D

so.nickaa

Ahojte kockyy!:)

Je tu nejaka z vas, co bude v Avelane medzi 10 a 12 junom?
Dneska som bola na konzultacke u Mladeka a aj som si dojednala operaciu na toho 1Oteho juna:) Aaach tak sa tesim ani vam to neviem opisat! Konecne budem mat prsia:))
Navrhol mi mentor a kedze mam asymetriu tak do jedneho 390 a do druheho 345 respektive do jedneho 345 a do druheho 300...duufam ze nakoniec da tie vacsie(asi este pred operaciou nanho urobim smutne oci nech sa posnazi:)) )dufam ze nebudu male:(
No a nie gulate ale anatomicke..ach
Ja som chcela velmi gulate a rez pod pazuchu ale to mi povedal ze v ziadnom pripade ze na to nemam tvar, ze medzi dvorcom a koncom prsnika je prilis malo miesta a ze by tam vznikol nejaky double efekt cico..ach tak som troska smutna:(
Baby ktore mate anatomicke? Ze by som kukla v galerke:)

smejo251

Iveta
No musim este davat pozor s cvicenim mam pockat 3mesiace a dufam ze nevyskocia ziadne komplikacie...kupila som si par kuskov zatial velkost C a D.

Iveta84

Smejo

To je super ze sa citis dobre a bez problemov. Teraz sa uz len mozes vytesovat z prsicok a nakupovania podprd :))) aku velkost budes nosit?

BritneyBitch

Luca123
Sue33

Ďakujem baby, trošku som sa upokojila. Je to nepríjemné, ale keď to neznamená nič zlé, tak som rada!

smejo251

Babiky,
Dnes som bola nq kontrole po mesiaci.vsetko je ok mozem nosit podpiru normalnu ale ze najlepsie taku ako mam v albume tu ruzovu.a v nosi si mam kupit nejaku sportovu a v nej spat ale ja budem v skafandri mne nejak extra nevadi.mam uz aj karticku a nalepky ake presne mam iplose.je to 325cc,cohesive II plus profil,nic ine z toho neviem vycitat:-)
Vsetky co ste po...ja som zacala teraz po tych 6tt take uvolnenie.necitim nuc ziadne ptiznaky ze som hola na opke.dokonca mne necitit ani impkantaty ked chyram prsia...asi pojdem na vacsie o par rokov....:-))))

Luca123

BritneyBitch

Je to normalne...ja som to mala asi dva tydne a preslo to...bolo to hnusne a tiez som sa bala ale uz nic :) neboj

Martina210

Angie77
Teraz som poslala zajacikovi mail,už som našla aj ten link, bože ja truba :-((( vôbec mi netuklo vtedy.Možnože sa bude dať odstrániť.