Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Martina210

no ty už nijak, o to musíš požiadat admina, už len tak sa to dá, alebo nech zajačik zmaže aj túto tvoju novú galerku,tým padom link už nebude funkčný :)

angie77

Martina210

ja opakujem , že ty sama si tu na fore použila link k tvojej galerke, takže ju môže vidiet ktokolkvek bez hesla...áno na nete je veľa úchylov, každý to snáď vie, preto nechápem, že ty si si sama k tomu dopomhla, že sa ti tam môže dostat ktokolvek

nadranka

nanka

Áno, ja som bola na obidvoch spolu. Dá sa to zvládnuť, jediné čo ľutujem, že som nešla omnoho skôr.

sue33

Britney
nemusis mat strach to zblnkanie je vzduch kt. sa tam nahromadil pocas operacie. Pytala som sa po operacii presne tak vyplasene doktora ako sa teraz pytas ty a len sa pousmial a povedal, ze je to upne v poriadku. Preslo to, uz dávno nezblnkaju.

emajanushka

ahojte dievcata. onedlho idem na opku, sice asi len na mastopexiu,ale uz sa tesim. dufam, ze to bude v pohode. tie co ste mali odkojene a spadnute prsia, tiez ste riesili implantaty,lekar vam nenavrhol najprv upravu. a potom, ak by trebalo neskor este implantat? mne povedal, ze tak by to bolo lepsie. a,mozno ani nebude treba nic vkladat. mam sice obavu, ci nebudu prilis male.
predoperacne ste vsetci riesili v mieste bydliska? ja by som radsej ikognito,doma by sa to rychlo roznieslo.ako ste to riesili.dakujem

lluciaa1211

Britney
To žblnanie som si ja nikdy nepočula. Imploš by asi nemal žblnkať. A spím na chrbte, pod veľkým vankúšom mám dva take menšie. Nie je mi dobre keď som nižšie, jednu noc som skúsila a ráno ma strašne pichalo v hrudi. Ale keď som vyvýšená tak vydržím na chrbte, predtým som vždy na boku spala ale nelaka ma otáčať sa.

lluciaa1211

Titten
Ty si riadne žihadlo :) Vôbec neznieš ako po opke. Len sa šetri, aj ak by si sa dobre citila, zbytočne sa nesiľ. Prajem ti nech si takto v pohode aj ďalšie dni.

Titten

Britney Bitch,

ja som spala v polosede,vtedy ma to nebude nutkat otacat sa.

so zblnkanimneviem poradit, ja som este kratko po opke.
dnes som uz sama vstala bez pomoci.
o hodku pride muz pre mna na kliniku, tak snad sa to da v aute vydrzat