Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Dievčatá, ja mám telovú podprdu vpredu na háčiky, ale brala by som s väčším výstrihom. Tá moja je skoro po krk :-) Ja mám imploše 410 ml a skafander 75A ;-)

Titten

Britney Bitch,

ozvem sa, jasne, hned ako sa mi bude dat. Sama som zvedava, ako na tom budem

Nena1,

ja budem fasovat telovej farby tu podprdu, ked som si skusala v takej implose, tak sa mi zdala uplne jemna, neni to nejake hrube, ta Cervenova na fotkach taka riadne fix vyzera byt. Ale neviem, lebo nemali vtedy pre mna moju velkost podprdy, ja budem nejaku mini potrebovat na ten obvod hrudnika, tak uvidim, asi to bude ako zverak :)

Susy1982

Nena
ja mam taku bielu co maju aj dievky od dr. Cervena a mam este jednu sportovu ale nie je az taka stahujuca ako ta pooperacna,v praci mam pracovny odev -volnejsiu koselu v kt. nic nevidno obcas mam sice pocit ze mi presvitaju bradavky....,co uz aspon su tringelty...

Nena1

Susy1982
ja som síce len 2 tyždne po opke, takže Ti neporadím. Ale môj tréner mi hovoril, že má klientku, ktorá vraj po mesiaci začala cvičiť. Neviem, či je to individuálne, ale ja určite tomu dám čas min. 2 mesiace, ak nie viac. Zaujímalo by ma ale, či používaš len jeden skafander, alebo, či si si dokupovala ešte jednu tú pooperačnú podprdu. Mne je totiž pod všetkým vidieť a netuším ako sa mám teraz v lete obliekať. Dík!

Elissa

All

Babule, prosim vas, neviem sa v nasledovnych cislach vobec orientovat - teda najma myslim projekciu. Mam navrhnute anatomicke implantaty ES 410 ml TMM3, vysoky profil - sirka 13 cm, vyska 12,5 cm a projekcia 6,2 cm. Pod prsiami mam 80 cm pri vahe 64 kg a vyske 173 cm. Nie je tu nejaka kočka s podobnymi mierami a implosmi, aby som si vedela utvorit predstavu?

Susy1982

ahojte kocky
som presne 4mes.po op,nedavno som pisala ze je to 3tyz. co pracujem fyzicky ,restauracia ,nosenie,dvihanie casto nie najlahsich prdemetov ,a tiez som si myslela ze to bude s norm. podprsenkou ok,ale nie ,iba so skafandrikom to je abesolutne super,inac ked som mala normal. podp. na koci smeny som uz citila ze ma prsia,sval pobolieva ,taky neurcity pocit, ako vravim pracujem teraz iba skafiku a som takto spokojna,neviem ci to bude takto navzdy pri fyzickej praci al. to casom bude tootalne ok, neviem....a taktiez by ma zaujimalo co tie dievcata co cvicia vo fitku a uz su po dlhsom cas po op ako sa maju a ako to funguje u nich...dakujem za odpovede a pozdravujem vsetky kozatky ...