Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Queen
Ahoj, ja mam tiez, v dekolte vyhadzana ale to asi z toho skafacu aj, a plet mam nejaku mastnu od kedy som prisla stale uz som z toho na nervy :/ to moze byt z toho?

bibi13

Viktoria21

Ja som tiez nieco pisala lekarovi a neodpisoval, tak som mu ten mail preooslala este raz a v ten vecer aj hned odpisal.. mozno ma toho vela a mozno aj prehliadol ten mail.. tak mu radsej zavolaj..

Mne dali papiere hned po konzultacke a to som uz mala aj termin.. tak im este raz zavolaj a oovedz, ze to potrebujes, lebo ides v pondelok na predoperacne..

Predoperacne mam za sebou, vsetko poslu nw kliniku a ak budem mat nejaky problem, tak mi budu volat.. ale asi si tam aj tak zavolam, ci je vsetko ok.. prisla som tam, zmerala mi tlak, zobrala vela vela krvi a asi mi aj zobrala nejake mozgove bunky, lebo ked sa ma pytala, ktory rok sa narodili moji rodicia, tak som jej oovedala, ze neviem..;)))))) potm vela otazok, odvazila ma,odmerala, spravila ekg, isla som k lekarovi, ten ma popozeral, popocuval, pokecal a sla som prec.. vsetko trvalo asi tristvrte hodinku..

queen

Viktória
Ja som na materskej :-)

All
Baby nemáte po operácii otrasnu plet na tvári aj v dekolte ??? Či to je len môj problém ? Po operácii som katastrofalna :-(

viktoria21

Bibi 13
To uz ides na tie predoperacne vysetrenia ze?tak potom daj vediet ako a co.a po konzultacii ti predoperacne poslali emailom alebo ti ich dali hned po konzultacke?

viktoria21

Vanes

Počkaj tebe už rovno na konzultacii dali nejaky papier s predoperacnymi vysetreniami?Lebo mne povedali ze vsetky vysetrenia,ktore mi pred operaciou treba absolvovat tak mi poslu na email.Uz som tam dvakrat volala a stale mi nic neposlali:(a ja chcem ist uz tento pondelok co bude na tie predoperacne vys.A aj ja mu napisem email,len ked pises ze ti este neodpisal,tak asi mu zavolam :)

viktoria21

Didi 10

Tak to som rada,že sa tam ostáva ešte po obke.A pracujes?ak ano kolko dni si vypisana na marodke?dufam,ze mne tie 2 tyzdne budu stacit.drz sa a pekne sa zotavuj.A aky mas pocit?Taku riadnu svalovicu na tele,alebo je to ina bolest? :)