Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cuculka

barbora10

ahoj vsimla som si ze si mala babo.. prska sa ti nejako zmenili? kolko si mala po ope babo?:) bola si potom na reopke?

Jessie

Ahojte,

Mate niektora z Vas skusenosti so zvacsenim s vlastnym tukom? Ak ano, kde ste si to dali robit, ci ste boli spokojne a ako casto treba doplnat tuk.
Poslala som foto do galerky, chcem sa pozret ako ste to mali pred a ako to mate po.
Jasne, ze zvazujem aj silikony, len rozmyslam o oboch moznostiach.

Dakujem

Jessie

katus1

monci666
Neboj niesi jedina, ktora zo zahranicia pride na sk koly prsiam :-) JA som to tiez tak riesila, je to dost komplikovane ale ked si to vsetko naplanujes tak sa to da.JA som mala mat konzultaciu a opku hned v jednom tyzdni.V den kedy som mala mat konzultaciu som mala na rano vybavene predoperacne vysetrenia a sono prsníkov som si poriesila uz ked som bola doma pred dvomi mesiacmi.Len zalezi ze ci mas uz aj termín na opku, lebo vacsinou skoro vsade su tie termíny rezervovane dopredu uz polroka.JA som nakoniec moj termín musela zrusit :-( ale verím ze buduci rok to poriesim.Drzim palce

matway

Áno viem, nemám tu pripisovať ak to, alebo ono...iba sa opýtam, ,,myslíte, že po tom muži túžia"? Nie, netúžia...

Monci666

Ahojte kočky :)teraz mam obdobie surfovania po fórach :)ja len pôjdem v októbri na konzultáciu. Dúfam že mi vyhovie ja chcem okolo 450-500 ml pripadne nech mi dá čo sa zmestí :D ale trápi ma operácia a tie všetky vybavovačky predoperačné a kontroly čo tu píšete, lebo ja prídem kvôli prsiam zo západného Nemecka a najviac 3 týždne dostanem dovolenku ....dúfam že všetko bude OK :)

Serena

Vdaka Nikola21 za odpoved:)..Ale ked tie kosicky su uplne makkucke (nie je to push up), tak to by nemuselo vadit, dufam...mam aj taku tu obycajnu kosticovu, len nie velmi mi sedi ta kostica, akoby mi tlacila na implantat, zle som kupila..

Nikola21

Serena

ja som uz mesiac od opky bola aj na plazi v plavkach..teraz som 5 tyzdnov a vcera som uz mala klasicku podprsenku..ale inac nosim este pooperacnu ale buduci tyzden ju uz mozem zahodit. 6 tyzdnov po opke uz mozes nosit normalnu podprsenku uplne bez obav. Ale zevraj je zo zaciatku lepsie nosit nevystuzenu-iba taku co ma kostice a kosik je nevystuzeny. Ja som si vcera taku kupila :)

Serena

katus1
Bolo to z Nitry, na klinike som bola 2 noci, takze nebolo to hned na dalsi den po operacii..cize som si tam celkom dobre oddychla, ak sa to da tak nazvat:) v podstate ma to v aute nijako viac nebolelo ako na posteli. Len samozrejme ako spolujazdec, soferovat urcite nie..Lekar o tom vedel, nemal nic proti, len ze radsej si nezapinat bezp. pasy.

katus1

serena

Ahoj, jej tak to sa tesím,lebo ja to mam velmi komplikovane a uz som myslela ze koly tomu ani cici nebudu.Prosim ta a dr ti to normalne povoli ist hned druhy den po prepustení taku cestu? Mozem vediet aku trasu si isla? Bolo to z BA do Ke ?JA by som to mohla dat na etapy prvy den 5hodín a potom druhy den 5hodín.Len som sa bala, ci nieco nemozem ohrozit, aby nenastali nejake komplikacie a tak