Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Petracek

Ak budes zena, tak to pochopis..;) ale v podstate mas pravdu, aj tak sa to da povedat: liecia si mindraky :)

nadranka

Baby, čo ste dlhšie po operácii,

kedy sa vám vrátila citlivosť do bradaviek?? Ja už som 7 mes. po a stále ich nemám také ako predtým...

Matulka23

bibi13

vlasy mám tmavo hnedé až čierne skoro, menšej postavy, modrooká :)

no, ja tiež čakám na didi aké informácie nám dá :) ako to prebiehalo, personál aké lieky atď :)

predoperačné-to dopadne dobre neboj sa :) ja idem v piatok :)

bibi13

Matulka

Aj ja budem na teba mysliet.. ake mas vlasy? Nech ti aspon zamavam..;))

Vies ze to ani mne nedochadza? Nemam nejako cas.. len ked si tak sadnem s kavou na terasu a poviem si, ze za pqr dni idem nw to, tak sa mi od vzrusenia rozbucha srdce.. ;)) a potom sa vraciam k detom a prestavam zase na to mysliet..;)

Netrpezlivo cakaaam na didi..;))

Matulka23

Didi10

Didi, myslela som na teba včera :) dúfam, že všetko dobre dopadlo a prajem skoré uzdravenie, aby veľa prska neboleli :) keď budeš môcť ozvy sa nám :)

Bibi13

takže dúfam, že sa vidíme :) ja idem v štvrtok na príjem a ty budem odchádzať všetko dobré prajem :) mne to ešte nejako stále nedochádza :D

bibi13

Viktoria21

Tak som ti dala asi zlu info, ja som myslela, ze 3d je zadarmo ak mas u nich opku..
Na ich stranke je pisane 35 eur.