Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jaruska222

Ahoj queen..
Mám to len na jednom prsníku ten druhý je uplne v pohode ako keby bol môj.Je pravda že ten jeden som mala od začiatku nejaký citlivejší,boľavejší.Prikladala so to tomu,že som to prehnala s prácou potom a tak. Ale celé dva mesiace sa to tvárilo úplne v pohode bez nejakých komplikácii.Jazvu som mala zahojenú, žiadan teplota,tvrdnutie nič...

question

jaruska,

ten pocit ktory prezivas si neviem ani len predstavit..
ja som si myslela,ze ked telo neprijme implantat, ze su nejake bolesti alebo nieco a nie ze vylieza von...

nechces vyskusat ist ku nejake inemu doktorovi po nazor???

queen

Jaruska
Tak to mi je ľúto :-( take niečo som tu ešte necitala ... To sa ti stalo na oboch ? Z ničoho nic, alebo bolo cele pooperacne obdobie komplikovane ?

jaruska222

Ahojte dievčatá.
Dúfam, že tu ešte najdem tie ktoré sem chodili dávnejšie.Ak si smomínate pred nejakou dobou ste tu riešili foto ako nejakej žene vylizal von s prsníka inplantatát. Všetky sme zhodne tvrdli že je to hlúposť a nejaká fotomontáž. Ale je to realita. Mne sa po dvoch mesiacov po operácii roztrhla jazva.Doktorka mi ju zašila spravila dren na odtok sekrétu a mesiac sme čakali. Dnes mi po mesiaci vybrala dren a stehy. Ako mi ich vybrala jazva sa roztrhla a inplantát sa hrnie von. Takže mi oznámila že mi ho budú musieť vybrať nakoľko mi ho telo neprijalo.Chcem Vás popprosiť či je tu niekto kto mal rovnaký problém a nepodelil sa o pocity.Ten smútok čo v človekunastane neprajem nikomu. Po tých všetkých bolestiach čo si prežijeme a začnete sa už konečne cítiť ako žena...

Majka1910

lluciaa1211
nemusis sa bat, je to normaln, ze mas zvysenu teplotu. bol to velky zasah do tela. ja som mala tiez zvysenu a pisali tu o tom aj ine baby. takze je to v pohode. mozno ak by to trvalo nejak dlhsie alebo teplota nejak moc stupla tak potom cinkni doktorovi.

lluciaa1211

All
Ahojte, som týždeň po opke a dnes mám 37,4 zvýšenú teplotu. Myslite že je to veľmi zle? Mám volať na kliniku?

question

nikita369

ak spravne predpokladam, mas cerstvych 18 rokov, teraz si v tretom rocniku na strednej a ty tu riesis implantaty pocas stvrteho rocnika na strednej?? a to rovno 500 a hned aj reopku na 900ml???

to komentovat radsej nebudem:):)

Matulka23

viktoria21

ahojky, ja som bola už dva krát na konzultačke v Interklinik BA, ale u dr.Rácza a som veľmi spokojná :) idem tam ešte raz 22.mája na 3D vizualizáciu a presne mi stanový koľko ml budem mať lebo hneď na druhý deň idem už na opku 23.mája ach mám strachy :D