Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

usko1us

vikusik99
aj ja mám kamarátky, ktoré to nikdy nepochopia, lebo príroda im nadelila. Ale ked mi dohovárajú, je to čisto o zdraví a tak. ale tie tvoje známe "sliepky"pokiaľ boli múdre kde to koľko stojí a koľko preplatíš.. tak je pravdepodobné, že je to tak ako hovoríš.. Ja to nehovorím nikomu, čo koho do toho. akurát sestrám, ale tie viem že sú na mojej strane a chápu to. A samozrejme sa veľmi teším tak sa chcem podeliť :-)

amuletka

Ahojte dievčatá, dlhšie som tu nebola, mala som zdrav.problemy so zlcnikom. Nepamätám si presne nick no nejaka kocka mala ísť okolo 10.4.2013 na konzultacku k Dr.trskovi do Piešťan. Prosím nech sa mi ohlási. Aj ja by som tam chcela ísť :-)
Ďakujem pekne.

vikusik99

all
Kocky, vcera som stretla dve "zname" akoze kamosky...Kecali sme, ze co a ako?..a jedna vravela, ze pride ku mne na navstevu 22.5 ze, az vtedy ma volno...a ja, ze to nepojde..lebo, den predtym idem na opku...tie na mna pozerali, jak na debilnu.Ze, som nenormalna hned na mna vybehli.Potom, sa opytali, kam idem?A ja, ze do chirmedu...hned, to skritizovali..ze, horsie som si ani vybrat nemohla...ze, kolko penazi tam ppreplatim a pod. ... a proste, hrozny pocit som z nich mala...Lutujem, ze som aj nieco spomenula...Ako, strasna zavist mi to pripadalo!Podotykam, ani jedna nema spravene prsia.

musela som vam to napisat...lebo, som az smutna z toho..:-(

Martina210

Baby
Dnes mám v prsiach pocit, akoby mi chceli vyskočiť, taký pocit ako keby mi bol ten skafander malý a má zo všetkých strán tlačil.Dnes mám mesiac od opky.Nechápem.
Môže to byť že som sa trošku ponamahala?

usko1us

mahulienka
chcela som sa spýtať, kedže si bola tiež v Poprade. Bývam 200km od popradu viem že každá máme prah bolesti iný a tak, ale ktorý deň po operácií by som najlepšie prežila cestu domov.. Dik

usko1us

Erika
pravdupovediac sama neviem koľko to bude stáť, akosi som sa zabudla spýtať.. ale kočky v čakárni vraveli okolo 2500, len neviem či to nezávisí aj od veľkosti implantátov. Ak by si to zistila daj vedieť, budem rada.

Titten

Jaj baby, taky zazitok mam od lekara, ze sa smejem este teraz. Isla som na krv na tie predoperacne sukromne za uhradu.
Tak vravel doktor, ze bude tam asi viac ludi, ale ze isto ma vezmu blabla...
Rano som musela este deti viezt, tak o piatej som vstavala, rano teda ziadna kava, vsektko sa mi krutilo, ani neviem, ako som odsoferovala.
Dojdem tam, tam asi 25ludi, vacsina ze na odbery ide...Vravim si ok, ved sestricka to porobi sup sup, a do polhodky som v praci, ale hovno, dvere sa neotvarali, potom po 20min vysla sestricka, stara ako matuzalem v bryloch, ze kto ide este naodbery, hlaste sa. Ludia sa prihlasili, ona zmurila, ani na ludi nevidela. Uz mi doslo zle, ze kks ta ako najde zilu a ze uz chapem, preco jeden je dnu 15-20min na odberoch.
Zacalo mi lepit, ale kedze uz nemam kam ist, tak ze nejak to snad prezijem. Potom ked uz hodinu sme tam sedeli, tak som ju odchytila, ze ja som samoplatca a volala som s dotkorom, tak ona ze jaaaaaaaaaaaj, jasne, vas hned bereme. Nornalne co mala staru babku taku uz pripravenu v ordinacii ju vyhnala, ze pani je mi luto, toto prednostne musim pan doktor nakazal...a vyhnala tu babku zas do cakarne.
Hruza
Potom mi vravela, ze ale ved pekne prsa mam a ze mi to netrreba a licila nejake stories, ze jej kamosky dcera si to davala a ze sci som si dobreho chirurga vybrala a ze ci viem, ze to bude bolet po opke...
No sranda, furt ma oslovovala pani inzinierka a ze snad vam neurobim modrinu, nech mate pekne ruky :D:D:D
No odobrala akoze ok, vraj mam zily ako chlap robotnik namakany vystupene, tak to trafila, ale kks zle mi doslo, jak tam cakal aj chlap na vysetrenie, som ho vyhnala z tej postele, ze idem si tam lahnut.
Potom som sla si kupit colu a uz je dobre.
V praci konecne kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavaaaaaaaaa moja droga. Bez nej som hotova, ja isto o tyzden odpadnem im na tej sale, ked bez kavy a nalacno ajajaj