Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Cruela
pošli svoje foto pŕs (bez tváre) na mail galeria@zoznam.sk Nezabudni napísať svoj nick!
Dostaneš potom prístupové heslá do galerky.
360 ml na Tvoju výšku určite nebudú veľké.

bianka77

Cruela
ahoj....a kedy ides aj ja idem na jesen,v oktobri. Ja mam 168cm,50kg,navrhol mi 305ml,anatomicke pod sval. Odvtedy ako som odtial prisla-z konzultacie...citam a riesim..velkost,tvar,no sibe mi :))
Foto musis poslat na mail..neviem naspamät adresu...pohladaj dozadu...svoje prsia pred...a spätne ti pride...heslo aj adresa a mozes kukat...ja som si dala tu namahu a pozrela som uz skoro vsetky. Muz si tuka po cele, ze som uchylna :) Mne sa len o ceckoch sniva,a som totalne zmagorena ....uz neviem co chcem :)))

Nena1

monikass
tak isto som mala problém zohnať nejaké info a preto som poslala mail doktorke. Viď dole odpoveď. Viacej neviem poradiť... respektíve hľadaj info na Yahoo!

...bez implantátov ešte sa nedá v dnešnej dobe vyhrať miss fitness.Ako príklad uvádzam Nikol Wieter alebo Marínu Hámovú.Obe majú implantáty robené na mojej klinike./Ich mená môžem s ich dovolením zverejniť,no sú aj iné dievčatá,ktoré cvičia rôzne športy ,jazdia profesijne na motorke a podobne/.Samozrejme- implantáty majú vložené pod sval.Hovoriť o pretočení implantátu vloženého pod sval nie je na mieste.Pod žľazu sa implantáty na mojej klinike nevkladajú lebo perspektíva takto vložených implantátov nie je dobrá.Tvorí sa kapsulárna kontrahtúra a prsia vyzerajú po pár mesiacoch neesteticky.S pozdravom MUDr.Ježovitová

bibi13

Baby,

Ako by ste riesili toto; v piatok som mala dostat menstruaciu a zatial nic.. chodi mi to vzdy pravidelne,ale asi nejake moje podvedomie na psychiku tlaci;).. opku mam az na dalsiu stredu, ale ja teraz neviem co spravit, ci ist zajtra nw vyvolavacku, alebo to mam nechat tak.. s menstruaciou ma urcite nezoperuju.. teda aspon tak mi bolo povedane..

bibi13

Vikusik99 ja ked idem zo sprchy a zbadam tie moje prsia, tak si vzdy poviem: vydrz putka, len vydrz..;))))

Ja mam sono za sebou a vo stvrtok idem na predoperacne.. kompletku..

Ale, ty mas daleko od tych najhorsich..;)

lluciaa1211

No ja som vyfarbená ako dúha. Modriny pod prsiami prešli z červenej modrej na skoro čierne a medzi prsiami mám žltozeleno :) o opuchu ani nehovorím!!! jaaaaj či pomaly idu tieto dni, nech už behám po pláži so supercicimy :)

monikasss

nena1

Ja len mám obavy aby sa mi nejak nepoškodil imploš prípadne neposunul tými vlastne trhanými pohybmi a mlátením do vreca...
Na nete nemôžem akosi nájsť žiadne info o boxovaní so silikonami.

vikusik99

bibi13
na krv som bola v piatok...a na interne idem v utorok...usg prsnikov mam z februara a vraveli mi, ze to bude stacit...:).a ty?

Cruela

Ahojte baby ....som tu nová a teším sa že som na Vás natrafila .... Teraz som bola na konzultácii u Červeňa OP mám na jeseň ... plánované mám 360 ml anatom.pod sval , moja výška 176cm váhu 70kg Nebudu, veľké? chcem prirodzene... kde máte fotky v galérii?ďakujem