Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vikusik99

bibi13
tak, potom budem mysliet aj ja na teba..den po:)...ked sa mi podari, este v ten den napisem ako som dopadla:)..uz sa neviem dockat..ale, aj sa bojim, ze ci budem spokojna?!:-/

vikusik99

nena1
a ty mas aku velkost?...a mala si trosku spadnute prsia, ako mam ja?...ja ich mam dost vykojene..ale, doktor mi hned navrhol gulate, ze aj tak budu vyzerat prirodzene..ako, anatomy..ale, este krajsie:)

Stela77

lilienka1
Nemusis sa bat, dr Ta odoperuje aj pocas menstruacie...aj ked idealne je do 10 dni po, ale poznam baby co boli operovane aj pocas menstruacie u dr Cervena...

lilienka1

Baby utorok mam termin vo zvolene u pana doktora Cervena a dnes som neocakavane dostala menstruaciu,myslite ze bude mozna operacia?

Stela77

BritneyBitch
Presne tento isty priebeh myslienok som mala aj ja...strach, obavy, tesila som sa a zaroven bala...ale nevedela som definovat z coho som mala najvacsi strach....v pondelok ked som prisla na kliniku, som myslela, ze sa otocim a odidem...neskor ked som sa rozpravala s doktorom strach zo mna opadol...on posobi tak kludnym a vyrovnanym dojmom, strasne zlaty clovek...len isla som druha a cakala na izbe a zas tie stavy :) narkozy som sa nejako nebala...a ako som lahla na stol do par minut som uz o sebe ani nevedela...potom ked ma natahovali do tej elastickej podprdy ma prebrali...ani sa mi nezdalo, ze som vobec spala...iba som pocula mate ich nadherne...mna to v tu chvilu vobec nezaujimalo :)ledva som dychala...na izbe uz bolo lepsie...dali nam do zily novalgin od bolesti...a co sa tyka spanku...ja som po tabletke na spanie zaspala len na tri hodiny, strasne som zavidela kocke co bola so mnou na izbe, ze spinka....ale ja mam problem zo spankom uz roky...neboj, zvladnes to!!!

Nena1

all
takže môj posledný dnešný príspevok.
Vyzerá to, že som vyvolala akoby vlnu odporu anatomickým implantátom. Stačí pozrieť galerku a zistíte, že anatómy sú krásne !!!

Stella 77
doktor vie, čo robí! Určite budeš spokojná. Nešla by som za žiadných okolností do rizika dvojitého prsa!

a ešte na záver, pozrite si stránky amerických plastických chirurgov a zistíte, že na SK máme najlepších plastických chirurgov! Hotových umeleckých sochárov :D Takže žiadne strachy, obavy, ale tešte sa !!!!!!!

BritneyBitch

Stela77

Ako pises, to cakanie je najhorsie. Uz začínam mat aj pochybnosti o velkosti, bojim sa komplikacii atd. Pritom doteraz som sa len tešila :-(

Nikdy som nebola v narkoze, bojim sa, ze nezvladnem bolesti a ze nebudem spokojna s vysledkom, uplne nové pocity ma ovládajú.

Ako si zvladla pondelok? Vedela si spať, ked ti tiekla infuzia?

Stela77

all
baby co sa tyka okrulych alebo anatomickych do vykojenych prs...mne doki okruhle hned zamietol, strasne som tuzila mat plny dekolt v hornej casti...pacia sa mi okruhle...vysvetlil mi to asi tak,ze vznika riziko dvojiteho prsa...preto je lepsie zvolit typ anatomickeho implosu, tak som to nechala na neho...vsak on predsa vie najlepsie co bolo pre mna vhodne, dufam, ze nebudem lutovat

BritneyBitch
Neboj,vsetko dobre dopadne a potom sa budes uz len tesit :) da sa to prezit...ale tie iste stavy som mala aj ja a asi vacsina z nas...najhorsie je to cakanie...