Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

arara
a už 3. deň chodím von na prechádzky pretiahnuť stuhnuté kosti. Tak pomaličky, ale veľmi mi to pomáha.

Nena1

bibi13
na 100 perc. budeš spokojná!!!

ahoooj arara!
tlak na prsiach trochu cítim celý deň. Ráno som celá drevená a mám problém sa postaviť z postele. Ale to kôli krížom! Bolia ma ráno ukrutne. To spanie na chrbte je najhoršie z toho celého. V noci spím cca 3 hodiny (v obývačke), potom trochu čítam a zase zaľahnem. Začínam trochu páchnuť pod rukami, aj keď sa snažím ako tak sa tam utrieť-umyť. Ja som bola rezaná cez dvorce. V prsiach občas cítim také šteklenie, ako keby sa mi tam občas nejaké korálky sypali :-) A pod rukami po tých drenoch ma trochu páli koža. Podprdu som ešte neotvorila. Mám nejaký rešpekt, ale nakukám zvrchu, či je všetko ok :D Neviem sa dočkať 1. kontroly, nech sa už konečne osprchujem celá! A Ty ako???

bibi13

A presne ako pise smejo, tiez ma gulate, ale povedala by som, ze ma anatomicke.. krasne prsicka.. fakt u kazdej holky spravia tie implantaty ine prsia..

bibi13

Nena1

Mne sa pacia aj okruhle aj anat. Paci sa mi aj silikonovy look, ale ja take prsia nechcem.. ked som bola na konzultacke, tak som lekarovi povedala aku mam predstavu a stale som mu zdoraznovala, ze nechcem velke balony a on mi aj preto navrhol upravu.. keby mi spravil ln upravu, tak by som tam fakt skoro nic nemala, tak sme sa dohodli aj na silikonoch.. ja bujny dekolt nepotrebujem, toho som si uzila dost a ked naaahodou ho budem chciet, tak to spravim podprdou..;) ja len dufam, ze budem spokojna po opke a pevne v to verim.. tisko zavidim, ze to mas uz za sebou.. ;)

arara

nena
ako zvladáš bolesti, tlak už ustúpil? pýtam sa preto, že sme rovnako po opke a ja som ešte ako robokop.(tak chcem vedieť či je to oka.

Nena1

vikusik99
ďakujem! Nie som samozrejme odborník. Páčia sa mi skôr prirodzené prsia. Každý má svoju predstavu o kráse. Čo je veľké pre niekoho, pre iného je to malé! Veľmi mi pomohla táto stránka v rozhodovaní a galerka. Ideálne je ukázať doktorovi aj nejaký obrázok, aby zdieľal Tvoju predstavu. Ja som to síce neurobila, ale vyhľadala som si v galerke jeho práce a zistila som, že to, čo navrhol chirurg sa s mojou predstavou zhodovalo a pred opkou som mu povedala, že mu dávam voľnú ruku a plne mu dôverujem, čo tam vloží. Mal nachystané 3 veľkosti. Chirurg predsa zhodnotí aj šírku Tvojich bokov, hrudníka, aby výsledný efekt bol čo najlepší. Len treba si nájsť takého doktora, ktorému absolútne dôveruješ a potom sa už len tešiť ako JA!

vikusik99

nena1
ja s tebou uplne suhlasim...ja som aj pred mojou konzultackou myslela, ze pre moje vykojene prsia budu vhodnejsie okruhle implantaty..Vsetko, co som si o tom precitala, tomu nasvedcovalo.A na konzultacii, mi to potvrdil aj moj doktor.Budem mat 360ml okruhle...ale, ked sa bude dat viac, dam si viac..:)

Nena1

...a ak Vám dievčatá, ktoré máte ešte len pre opkou pomôžu moje skúsenosti, tak treba vyskúšať viac konzultácií. Ja som absolvovala 4 plas. cirurgov, z toho prví dvaja sa zhodli, že max. sa mi tam zmestí 325ml! A nakoniec vlastním 410 ml! Celý život som bolá plochá ako letisko a poviem Vám, že to vôbec nie je veľa. Choďte do maxima, čo navrhne doktor. Foto v galerke ešte nemám, som krátko po opke. Neskôr dodám! Veľa šťastia prajem všetkým, ktorých to čaká. Hlavne bezproblémovú rekonvalescenciu. Zároveň nechcem dehonestovať anatomické implantáty! Sú fakt pekné! Doktori vedia čo robia :-)

Nena1

A ešte jedná vec, prečo som zástancom okrúhlych implantátov. Pre pekný, viacej pozdvihnutý dekolt nepotrebujem nosiť push-up podprsenky. Tie som nosila celý život dosť!