Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Olivka

Urcite kontaktuj dokiho cim skor moja,aby boli vsetko v poriadku,ja som mala tiez teraz problem a radsej som mu napisala.

olivka21

Baby
zda sa mi,ze mi pada pravy implantat,mam si to podlepovat? Som tri mesiace od opky...a som na nervy! Navyse jeden prsnik,ten padajuci je aj väcsi. Neccm ist kvoli tomu pod noz..
skoricka,co tebe doki na to poradil?

kvet11

lluciaa1211

Takto by si ešte len konzutáciu mala a už behaš s novými prsiami a v lete možeš ich vyvaliť von :))

no tie rána sú boľavé ale dá sa to vydržať a po chvíľke aj rozchodiť :)) čo by sme my ženy pre krásu nevydržali :)) všetká tá bolesť stojí za ten super pocit neskôr :))

barboraF

ja som na konzultáciu čakala cca 3 týždne a opku mi chcel dať o mesiac ale ja som chcela neskôr... Dr. Mládek je veľmi milý a príjemný všetko ti vysvetlí prekonzultuje... klinika je tiež veľmi krásna cítiš sa tam ako v hoteli alebo doma :)) je tu už veľa báb od Mládeka ak budeš prispievať a pošleš fotky do galérie tak si môžeš pozrieť jeho prácu :))

nadranka

Baby,

ak by niektorá mala záujem o rifľovú bundičku MET z najnovšej kolekcie, veľ. M, nech sa mi ozve na email: nadranka@gmail.com Je to presne typ VANDOME, je úžasná, len potrebujem väčšiu, mám širší chrbát.
Dnes mi došla, je úlne nová, s visačkami.

store.metonweb.com

usko1us

titten
no čo implantát vyrobený? a odmerala si to na mililitre? trošku ho postláčaj vyformuj a musí sedieť, teda aspoň mne to sedelo ako doktor povedal. Ja ked som ho vyrobila tak aj k segrám išiel na schválenie :-))

Iveta84

BarboraF

Ja idem k Mladekovi na opku 1.7. Na konzultacku som cakala asi mesiac a termin opky ti vedia urobit dost rychlo, dva tri mesiace, mozno ked suri aj skor :) z pristupu som nadsena, je tu ale vela bab co u neho uz bolo a teda citala som len chvaly :)

smejo251

Titeen
Ahoj.no ja som bola 9.4. na opke.ja si neviem predstavit po 2 dnoch ie o robit.ono to zalezi aku mas pracu.ja napriklad len kontrolujemludi na svojich prevadzkach ale dobre mi bolo domaa.

barboraF

All

Caute holky, rozmyslam nad zvacsenim uz dlhy cas a rozhodla som sa asi pre Avelane kliniku a doktora Mladeka, viete mi niektora povedat aka je u neho cakacia doba na konzultaciu a na samotnu operaciu? A potesia ma aj nejake nazory na jeho pracu. Dakujem :-)