Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

usko1us

menndy
aj tak stále neviem, ako to poznáte z toho základu, mne tie vaše prídu na fotke celkom také rovnaké :-) Určite ich budeš mať pekné, ja si stále hovorím, že od červena som škaredé ešte nevidela a preto aj ja si ešte počkám do septembra,tiež to bude už rok. Tak som na teba strašne zvedavá a kam ideš? ja pojdem do popradu. A tam že sa ide hned domov, neviem nikto to tu nespomína ako to tam chodí..

matik8

Menndy

No vsak mesiac a pol je tych 6 tyzdnov :) len viem ze tu baby pisali ze aby nestmavli tie jazvy tak sa zvyknu prelepovat.

menndy

Matik8
Ahojky, ja ked som volal sestricke a pytala som sa jej na opalovanie pred tak mi povedala ze prve 3t treba davat velky pozor a po mesiaci a pol sa da normalne fungovat kupat a vsetko... Tak si myslim ze 6 tt je dost vela podla mna isto skor sa daa.. Ja by som taam byt tebou zavolala a budes si ista aspon, vsak sestricky velmi mile su ;)

matik8

Usko1us

No skusim hodit potom zboku. Mozno to neni len na fotke vidiet alebo mne sibe :)

Neviete ako je to s opalovanim po opke? Viem ze minimalne tych 6 tyzdnov by sa nemalo tusim, a potom ked tak prelepovat jazvy? Len akurat ked mam rez pod pazuchou tak budem asi smiesne opalena podla pasiek

menndy

usko1us
No ja idem 6juna k cervenovi ;) no ja som cakala presne rok ... Tak uz sa neviem dockat :) no vsak luca123 ma brutalne krasne :) take by som hned brala :) ale tak ona ma omnoho lepsi zaklad a aj vacsie implose :) ale nevadi verim tomu ze budu super ;) no ja tiez teraz opalujem ;) nech to nejak vyzera :) ale to uz nemas tak dlho, leto ti hned prejde ;)

Martina210

baby,
no uz som sa konecne zmerala :-)
cez prsia mam 90
pod prsiami 69
neviem ktore mam stadium teraz.V pondelok budem mesiac po opke.Neviem ci sa zmensia alebo zvacsia este.Dufam ze sa nezmensia :-)))

usko1us

menndy
tak to budeme mať rovnaké. A kam ideš. Ja až v septembri do popradu k červeňovi, tak mna čaká ešte dlhé čakanie. To aký bude obvod potom mi povedal doktor. a vravel že to budú c-čka, len podľa fotiek a veľkostí čo si dievčatá dávajú neviem neviem. možno sa to dá vypočítať podľa projekcie implantátu, netuším. Inak sa mi zdá že máš podobné miery ako Luca123, tak neviem, ked si myslíš že budú malé.. Lebo tie jej sú k postave super. a musím povedať, že aj to opálenie robí u báb svoje :-) vždy to vyzerá akosi lepšie

Luca123

matik8

nie nie nekupovala som nic....etse som necela teraz, ze az buduci tyzden ked mozno odpuchnutu alebo tak.Lebo aj tak mozem si ju dta az buducu sobotu, tak mam cas.